• TV Nova
  • UŽ BRZY! Televizní obrazovku Novy ovládne seriál Atentát!

UŽ BRZY! Televizní obrazovku Novy ovládne seriál Atentát!

Na nový, původní seriál TV Nova - Atentát se můžete těšit už v pondělí 12. října. Jedná se o výjimečný televizní projekt od tvůrců seriálu Expozitura.

Příběh vypráví o pokusu o atentát na prezidenta republiky. V průběhu jeho vyšetřování se postupně odkryje celá řada kriminálních kauz.

Čeká vás strhující, filmově natočená podívaná s hvězdným hereckým obsazením. V hlavních rolích se představí Robert Jašków, Hana Vagnerová, Jan Kraus, Marek Taclík, Anna Šišková, Jan Dolanský nebo Miroslav Táborský.

Nenechte si ujít:
SPECIÁL: Všechny díly Expozitury na Nova.Plus.cz

 

„Atentát je po všech stránkách výjimečný projekt. Vypráví jedinečný příběh, divákům dává možnost nahlédnout do netradičních prostředí, celý je natočený filmovými postupy a především je skvěle obsazen. Nemůžeme se dočkat, až jej diváci uvidí. A pozor, seriál je velmi návykový,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

Atentát volně navazuje na příběh postav, které diváci znají ze seriálu Expozitura. Od té doby, co se Dan Chládek a Tereza Hodačová rozešli, stal se z Dana samotář. Snaží se upozornit na řadu podezřelých případů, které mají vztah k prezidentovi Václavu Wolfovi nebo lidem kolem něj. Nikdo ho však nebere vážně, ani Tereza, která získá místo v osobní ochrance prezidenta.

Nový seriál Atentát uvidíte poprvé v pondělí 12.října ve 21:40.

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady