Tetování slavných: Jaký mají význam a kdo ho nosí jen dočasně?

Ivana Jirešová, Jakub Janatka nebo třeba porotkyně SuperStar Marta Jandová. Všichni mají společnou jednu věc - tou je tetování. Kdo obrázky na svém těle před kamerami dříve skrýval a kteří herci je naopak nosí jen při natáčení?

Barmanka Lucie ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Ivana Jirešová se nechala potetovat rovnou dvakrát! Na zádech má obrazec symbolizující vítězství ducha nad hmotou. Málokdo si ale všimnul druhého obrázku, který zdobí její kůži na zápěstí.

 

 

Radim Fiala alias doktor Hanák z Ordinace v růžové zahradě je nejen v seriálu, ale i ve skutečnosti pořádným tvrďákem, a tomu odpovídá i vytetovaný anglický nápis - To BB Rock And Not To Roll From MG, který má na pravém rameni. Jeho význam si však herec nechává pro sebe.

 

NEUVĚŘITELNÉ: Hvězdy, kterým byste jejich věk rozhodně nehádali!

 

Zajímavý příběh se pojí s tetováním rosničky Terezy Juščíkové. Ta si hvězdičky, vytetované na noze, před prvními kamerovými zkouškami na počasí raději pečlivě ukryla. Nakonec se ale ukázalo, že by tohle tetování mohla vtipně využít při moderování počasí.

 

 

Tetováním se chlubí i Marta Jandová, která má tři. První si nechala vytetovat, když jí bylo 19. To Jakub Janatka začal s permanentním pokreslováním ještě o rok dříve. Tetování dostal jako dárek od kamarádů k 18 narozeninám.

 

 

S tetováním má zkušenosti i Martin Zounar. Na jednom rameni má pravé, druhé ramwno mu při nahých scénách na rameno dokreslují maskéři. Stejně jako Jakubovi Štáfkovi z Ulice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NÁDHERNÉ přítelkyně slavných: Kdo má doma ty nejkrásnější holky?

 

Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? VIDEO

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady