Šokují zajímavosti filmu Modrá laguna: Víte, proč Brooke Shields musela chodit po pláži v příkopech?

Šokují zajímavosti filmu Modrá laguna: Víte, proč Brooke Shields musela chodit po pláži v příkopech?

Film Modrá laguna sklidil u diváků velký ohlas a po jeho premiéře se z obou hlavních představitelů staly herecké hvězdy. My vám však přinášíme zajímavosti, které jste o filmu Modrá laguna nebo jeho hercích netušili!

Do představitele mladého Richarda, který spolu s dívkou Emmelinou ztroskotá na opuštěném ostrově, se v době největší slávy filmu zamilovalo mnoho mladých dívek. Bylo to především kvůli jeho romantickému vzhledu. Andělský vzhled, který měl dokreslovat nevinnost obou hlavních hrdinů, byl však jeden velký podvod. Sám herec Christopher Atkins přiznal, že ve skutečnosti měl v době natáčení rovné vlasy. Kudrliny mu byly uměle vytvořeny obyčejnou trvalou.

 

FOTO:  oficiální zdroj

 

Film se stal legendárním především díky mnoha nahým scénám. Původní záměr režiséra byl takový, že by herci měli být nazí po celou dobu natáčení. To se však hercům nelíbilo. Představitelka hlavní ženské role, Brooke Shields, souhlasila s natáčením filmu až poté, kdy jí režisér slíbil jisté výsady. Brooke mohla být po většinu filmu oblečená a v nahých scénách ji měla nahradit dablérka. Původní dablérka si však během natáčení přivodila vážný úraz zad. Naštěstí se u filmu vyskytovala žena najatá k trénování delfínů se stejnou postavou jakou měla Brooke Shields, a tak ji mohla nahradit. V ostatních scénách měla herečka přilepené vlasy k hrudníku, aby nebylo vidět nic z jejich intimních partií. Rozdíly ale možná ani nepoznáte, ve všech scénách totiž samozřejmě slyšíte jen hlas Brooke Shields, která musela dablérky předabovat.

 

FOTO:  Oficiální zdroj / Isifa

 

Nepřehlédněte:

ZAJÍMAVOSTI o filmu Babovřesky: Která slavná zpěvačka nechtěla za svou roli honorář?

TO BYLA POHÁDKA! Podívejte se, jak dnes vypadají herci z Princezny ze Mlejna!

 

Ačkoliv bylo v době natáčení Brooke Shieldsové teprve 14 let, měřila již 178 cm. Zato o čtyři roky starší Christopher Atkins byl o deset centimetrů menší. Aby tedy ve filmu působil mužnějším dojmem, chodila Brooke po pláži ve vykopaných příkopech.

 

Z obou hlavním představitelů se po úspěchu filmu Modrá laguna stali oblíbení herci. Brooke účinkovala například v seriálu Správná Susan nebo i v epizodě seriálu Přátelé. I mimo herectví toho Brooke stihla mnoho. Vedle herecké kariéry byla úspěšná i jako modelka. Známá je z kontrovezní reklamy na jeany Calvin Klein. Málokdo ale ví, že si Brooke dala na pár let od herectví pauzu a vystudovala univerzitu v Princetonu, obor francouzská literatura. Jednu dobu však herečka plnila stránky bulváru svými milostnými aférami, například s Michaelem Jacksonem či Andre Agassim, za kterého se dokonce provdala.

 

 

Modrou lagunu můžete sledovat dnes ve 12.50 na Nova Cinema.

 

Čtěte také:

Poznáte, kdo to je? Dnes po něm ženy šílí! FOTO UVNITŘ

KOTEK A MÁDL: Začínali jako ucha a rozjeli hvězdnou kariéru! Co dělají teď?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady