5 největších seriálových lásek: Komu to vydrželo a čí vztah naopak prodělal krizi?

5 největších seriálových lásek: Komu to vydrželo a čí vztah naopak prodělal krizi?

Divácky nejpopulárnější seriály, Ulice a Ordinace v růžové zahradě, jsou na televizních obrazovkách již 10 let a během nich v obou seriálech stihlo vzniknout nespočet vztahů, proběhlo několik svateb, rozchodů i milostných zklamání. My jsme pro vás vybrali ty nejproslulejší!

Bedřich a Anička Liškovi


Tihle dva se poznali v dílně na výrobu hraček, kde společně pracovali několik let. Z jejich vztahu vznikla následně i krásná svatba a vše vypadalo, že bude růžové až do konce života. Bohužel se ale v minulosti vztah pokazil Bedřichovou nevěrou, která vyústila jeho odchodem od rodiny. Nakonec to ale společně překonali a jejich seriálová láska trvá i nadále.

 

FOTO:  TV Nova

 

Zdena a David Suší 

Milostných vztahů v lékařském prostředí je v seriálu Ordinace v růžové zahradě nespočet. Tím nejpevnějším je ale láska Zdeny a Davida, kteří spolu prožili jak krásné, tak i nešťastné chvíle. Společnými silami bojovali o Toníčka ze spárů jeho krkavčí matky Rosické, ustáli Davidovu nevěru a nespočet životních starostí. Bohužel v poslední době jejich vztah prochází krizí, hádají se a navzájem oddalují. A jak víme - v nových dílech Zdena podlehne Hejdukovi. Budeme této dvojce držet palce, třeba i tyto problémy ustojí, vždyť už toho spolu tolik zvládli... 

 

FOTO:  TV Nova

 

 

Lucie a Darek Vágnerovi

Vztah krásné Lucie a nemotorného Darka se ze začátku tvářil tak, že nemůže nikdy klapnout. Nakonec se ale tihle dva dali dohromady a tvoří tak jeden z nejsympatičtějších seriálových párů. Vztahem otřásla Darkova žárlivost na kolegu Lucie, kterou ale společně překonali a jejich vztah tak trvá šťastně i dál.

FOTO:  Archiv TV Nova


Výměna manželek v seriálu Ulice? TAKHLE BY VYPADALA!

 

Jarda a Lenka 

Seriálový pár, u kterého by nevěru nikdo nečekal. Svatba skoro na spadnutí a nakonec vše překazila mladá brigádnice, s kterou Jarda ulítnul na jednu noc. Lenka to překonávala velmi těžce a dlouho se to tvářilo tak, že vztah nakonec nevěru nepřekoná. Nakonec ale zjistili, že k sobě nepochybně patří a svatby se tak nakonec celá ulice dočkala.

 

FOTO:  TV Nova

 

Lumír a Světlana Nyklovi 

Svatba Lumíra a Světlany byla vůbec první svatbou, která v seriálu Ulice proběhla. Vypadalo to, že je to láska jako trám, ale ani ta nakonec nedopadla šťastným koncem a Lumír se Světlanou se rozvedli. Světlana pak našla útěchu v politickém poradci Pavlovi, kterého měl Lumír po boku během své politické kampaně. Nakonec se ale opět karty obrátily a proběhla druhá svatba, která tyto dvě hrdličky opět spojila dohromady.

 

FOTO:  TV Nova

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Jako Barbie a Ken! HLASUJTE o nejkrásnější pár českého showbyznysu!


SLAVNÍ A VĚRNÍ: Nejstabilnější páry Hollywoodu! V čem tkví jejich recept na štěstí? 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady