Jako Barbie a Ken! HLASUJTE o nejkrásnější pár českého showbyznysu!

Jako Barbie a Ken! HLASUJTE o nejkrásnější pár českého showbyznysu!
Zdroj: isifa.com

Jsou mladí, krásní, úspěšní a zamilovaní! Vídat je můžete při různých příležitostech a nás by zajímalo, kterému páru to podle vás nejvíce sluší!

Zorka a Míra Hejdovi

FOTO:  Nova.cz


Jen málokdo by neznal tento usměvavý a spokojený pár, který letos oslavil druhé výročí svatby, přitom jejich vztah už ale trvá více než šest let! Svatbě ale přirozeně předcházela originální a překvapivá žádost o ruku - Míra totiž požádal svou vyvolenou před kamerami, a to v přímém přenosu pořadu Snídaně s Novou! Nyní ji moderují společně a ponorkové nemoci se prý vůbec nebojí.

• FOTOALBUM ZORKY HEJDOVÉ: Soukromé fotky, na kterých jí to neuvěřitelně sekne!
FOTO:  Nova.cz

 

 

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička

Ačkoliv je mezi nimi značný věkový rozdíl, jejich vztah jen vzkvétá. Hovoří se o nich jako o nejkrásnějším, a dokonce nejzamilovanějším českém moderátorském páru.

Přesný počátek jejich vztahu známý není, protože ho několik měsíců tajili. Je ale jisté, že trvá minimálně od začátku roku 2013. Svatbu prozatím museli odložit, důvod byl ale více než radostný - koncem loňského června se jim narodila dcera Linda.

• Tajnosti Michala Hrdličky: Svatba s Lucií bude!

• LUCIE BORHYOVÁ po šestinedělí: Je to blázinec, ale užívám si to!

FOTO:  TN.cz/Jakub Deml

FOTO:  isifa.com

 Sara Sandeva a Adam Mišík

FOTO:  isifa.com

Úspěšný mladý herecký pár se poprvé potkal na přijímacích zkouškách. Oba jsou velice zaneprázdnění, Saru můžete znát ze seriálů Ordinace v růžové zahradě a Gympl, Adam se naplno věnuje skládání hudby, koncertování i rolím v nových českých filmech. Začátkem července se objevily spekulace, že jejich vztah již dávno není aktuální. Adam totiž v dubnu odletěl na delší dobu do Spojených států, a tak není jisté, jestli se jim po počáteční důvěře a odhodlání, podařilo vztah na dálku udržet.

• Tajnosti Sary Sandevy: Čím ji okouzlil její slavný přítel?

FOTO:  isifa.com

FOTO:  Facebook official

 

 Taťána Kuchařová
a Ondřej Brzobohatý

Už v roce 2009 se mohli potkat při natáčení stejného pořadu, jako soutěžící se v něm ale objevili až o rok později. Spojila je  hlavně Taťánina nadace Krása pomoci, díky které se po několika letech míjení více poznali. Mnozí je vnímají jako nejkrásnější pár českého showbyznysu, ostatně není se čemu divit - oba jsou šarmantní, inteligentní a velmi pracovití! Svůj vztah ale neradi komentují, a tak bohužel nikdo neví, kdy by mohla být svatba, ani zdali nečekají prvního potomka.

FOTO:  Facebook official

FOTO:  isifa.com

 
Emma Smetana a Jordan Haj

Další krásný pár, který se seznámil už před více než sedmi lety! Pokud nejsou zrovna pracovně vytížení, rádi si vychutnávají roli gastronomických gurmánů nebo vyrážejí na cesty, a to jak po evropských metropolích, tak do vzdálenějších exotických destinací. Zajímá Vás, kdy bude svatba? Bohužel se proslýchá, že jejich vztah zasáhla menší krize, my ale doufáme, že tento krásný pár budeme moci vídat pospolu i nadále!

• NA BARU: Emma Smetanu pochybuje o svatbě: Náš vztah by to asi nikam neposunulo

FOTO:  TV Nova / Lenka Hatašová

FOTO:  TV Nova / Lenka Hatašová

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tyhle knihy čtou CELEBRITY u moře: Nemáte doma tu samou? Možná vás překvapí!

Který seriálový herec dabuje Dr. House? HLASY vašich oblíbených postav vás překvapí! 

SLAVNÍ A VĚRNÍ: Nejstabilnější páry Hollywoodu! V čem tkví jejich recept na štěstí? 

Dámy, přiznejte se! Kterého z těchto mužů byste si nejraději pustily do postele?

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady