SLAVNÍ A VĚRNÍ: Nejstabilnější páry Hollywoodu! V čem tkví jejich recept na štěstí?

SLAVNÍ A VĚRNÍ: Nejstabilnější páry Hollywoodu! V čem tkví jejich recept na štěstí?
Zdroj: Profimedia

Podlehnout bohémskému životu v Hollywoodu je snadné. Dnes a denně se dozvídáme o párech, které se rozcházejí, rozvádějí, zkouší to znovu a nakonec to opět vzdají. A i když se zdá, že všechny hollywoodské páry selžou, není tomu tak. Najdou se mezi nimi hotové skvosty, zamilované dvojice, které jsou spolu neuvěřitelně dlouho! Tady jsou!

Meryl Streep a Don Gummer - 36 let

FOTO:  Profimedia

Ona je věhlasnou herečkou, on uznávaný sochař. A přestože oba mají své vlastní náročné kariéry, jsou stále schopni úspěšně pěstovat svůj krásný vztah. Jejich receptem pro šťastné manželství je pravidlo, že si nepletou profesní život do toho osobního.

 

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick - 18 let 

FOTO:  Profimedia

Tyto dvě celebrity se vzali v roce 1997 a mají 3 děti. Nechali se slyšet, že jejich lásku hodně posilují právě dcerky dvojčátka a syn. Díky nim se tak milují každým dnem víc a víc. 

 

Will Smith a Jada Pinkett - 18 let

FOTO:  Profimedia

Skvělé tanečnici a herečce se podařilo naprosto okouzlit srdce jednoho z dnes nejobsazovanějších herců. Pár se setkal, když Jada zkoušela své štěstí ve Fresh Princi v roce 1990. O pár let později se vzali. A dle slov sympatického herce je potřeba se doma občas pořádně pohádat, tak zní recept na fungující manželství.

 

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness - 17 let

FOTO:  Profimedia

I přes věkový rozdíl třinácti let zůstává tento ideální pár spolu už 17 let! Dokonce spolu adoptovali dvě děti, své vlastní totiž mít nemohou. Při vzpomínkách na první setkání Hugh svou milou popisuje jako velmi krásnou, neuvěřitelně zábavnou a plnou energie. A klíčem ke spokojenému vztahu je nezůstávat od sebe déle jak dva týdny a občas si vyrazit na rande.  

 

David a Victoria Beckhamovi - 16 let

FOTO:  Profimedia

Davidovi se Victoria líbila už v době její největší slávy se skupinou Spice Girls. Vyrazit na rande s populární Posh girl pro něj nebylo snadné, byla v té době slavnější než on. Fotbalová ikona se z něj poté teprve stala. Mají spolu tři syny a i po letech z nich spokojenost jen sálá. A jejich návod na šťastné manželství je ve vzájemné podpoře a romantických večerech - čas od času jen oni dva.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Letní speciál Ulice - ty nejlepší díly ZDARMA

 

Adam Sandler a Jacqueline Sandler - 12 let

FOTO:  Profimedia

Mají spolu dvě děti a i po tolika letech se chovají jako čerstvě zamilovaní! Adam je oddaný otec a své soukromí si rád střeží. Možná i to přispívá k jejich harmonii. Tuto sobotu 18. července můžete vidět Adama Sandlera v komedii Trestná lavice od 23:00 hodin na Nově.

FOTO:  Profimedia

 

Neil Patrick Harris a David Burtka - 11 let

FOTO:  Profimedia


Jsou spolu od roku 2004, veřejně se spolu poprvé objevili o tři roky později. David byl ten, kdo se první rozhoupal a oslovil Neila. V roce 2010 se jim za pomocí náhradní matky narodila dvojčata. Svatba se uskutečnila v blízkém kruhu rodiny teprve loni. O ruku požádal David Neila, a to na rohu ulice, kde se prvně setkali.

 

Beyonce a Jay Z - 7 let

FOTO:  Profimedia

Před Beyonce Jay Z neplánoval, že by se byl kdy usadil a žil si svým slavným životem. To se ale změnilo po jejich spolupráci na písni Bonnie and Clyde v roce 2002, začali spolu chodit a vzali se o šest let později. Mají spolu dcerku jejíž jméno v překladu znamená Modrý Břečťan.

 

 

Dana Morávková Petr Malásek - 18 let

FOTO:  Profimedia

Lásku jako z romantického filmu nemusíme hledat pouze v zahraničí. I u nás v Česku jsou jedním z nejkrásnějších příkladů manželé Dana Morávková a Petr Malásek.


 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady