Víkend plný hudby a koktejlů: Vyrazte na Mattoni Koktejl Festival

Víkend plný hudby a koktejlů: Vyrazte na Mattoni Koktejl Festival
Zdroj: TN.cz

Třetí ročník Mattoni Koktejl Festivalu je tu! Předposlední červnový víkend ovládnou Staroměstské náměstí v Praze koktejly a skvělá muzika. Těšit se můžete na největší hvězdy českého a slovenského hudebního nebe – Davida Kollera, Anetu Langerovou, Xindla X, Chinaski a další.

V rámci Mattoni Koktejl festivalu navíc proběhne také finále soutěže Mattoni Grand Drink o nejlepší nealkoholický koktejl roku 2015. Vše bude možné sledovat nejen naživo, ale i na televizních obrazovkách v přímém přenosu TV Nova. Celou show budou moderovat Libor Bouček a Adéla Banášová.

FOTO:  TV Nova


Semifinále mistrovství světa Mattoni Grand Drink proběhne v sobotu 20. 6. a možnost sledovat souboj více než dvaceti špičkových světových barmanů naživo a přiučit se nějakým těm barmanským trikům byste si rozhodně neměli nechat ujít. Šest nejlepších barmanů se probojuje do velkého nedělního finále. V neděli 21. 6. program startuje ve 20.00 koncertem Daruj krev pod záštitou Českého rozhlasu, kde vystoupí Michal Hrůza a kapela Jelen. Samotný Mattoni Koktejl Festival vypukne ve 21.00. 

FOTO:  Isifa / Facebook
 

Všechny akce se konají na pražském Staroměstském náměstí a jsou přístupné zdarma, takže bez dalšího váhání oslavte začátek léta s Mattoni, koktejly a skvělou muzikou. Pro více informací sledujte www.koktejlfestival.cz.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kdo ovládl hudební ceny? Přece Taylor Swift!

VIDEO: Agáta Prachařová natočila nejdražší klip v Česku! Víte, kolik stál?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady