• TV Nova
  • Šikanované Rozině rupnou nervy! Co udělá?

Šikanované Rozině rupnou nervy! Co udělá?

Šikanované Rozině rupnou nervy! Co udělá?
Zdroj: TV Nova

Na nebohou Rozinu už toho začíná být moc. Babiččin náhlý skon, Luciino vydírání a šikanování, krádež její písemky z Terezina kabinetu. Co bude tou pověstnou poslední kapkou? A co se bude dít pak? Rozinin zkrat všechny zaskočí už v úterý večer.

 

Přehrát poslední díl

 

Rozina je v koncích. Netušila, kam až může Lucka ve svých požadavcích zajít. Došlo to tak daleko, že si s tím neví rady. Co má dělat? K tomu, aby se někomu svěřila, nemá dost odvahy, a tak je na všechno sama.
Dokonce ani faráři Rybovi Rozina neřekla, co ji trápí. Právě ten jí ale zatím pomohl nejvíc. Přestože spolu mluvili jen v náznacích, zorientoval ji v těžké situaci. Neporadil jí, co má dělat, ale ukázal jí nový pohled na to, čím si teď prochází, na lidské zlo. Je v každém z nás, tím pádem je jen na nás, jak s ním naložíme. Budeme s ním bojovat, nebo ho necháme, aby nad námi zvítězilo?
Vnímavá Rozina jako by najednou všechno viděla jinýma očima. Možná právě tohle je ten důležitý impuls, který potřebovala, aby se svému zlu konečně postavila. Nebo jen přeteče pohár, který Lucie tak dlouho po kapkách plnila?
Ať tak nebo tak, vystresované Rozině ve škole rupnou nervy. Stane se to před spolužáky, při hodině češtiny. Co bude tím spouštěčem? Další Luciina provokace, kterou již Rozina prostě neustojí. Svému zlu se konečně postaví čelem. Co udělá?
 
Rozinin zkrat a odhodlání skoncovat se zlem, kterému čelí, už v úterý večer! Co všechno její čin rozpoutá?
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady