• TV Nova
  • ZAPOMENUTÉ PÁRY showbyznysu: Víte, že spolu tyhle hvězdy chodily?

ZAPOMENUTÉ PÁRY showbyznysu: Víte, že spolu tyhle hvězdy chodily?

ZAPOMENUTÉ PÁRY showbyznysu: Víte, že spolu tyhle hvězdy chodily?

Některé slavné páry se fanouškům už navždy vryjí do paměti, na jiné člověk časem trochu zapomene. Cher a Tom Cruise jako milenci? Kdysi to byla realita. Pamatujete i na tyto?

Cher a Tom Cruise

Že ani nevíte, že spolu tihle dva chodili? Už je to taky pěknou řádku let. Cher a Tom to spolu táhli v 80. letech. Zpěvačka Toma dokonce označila jako jednoho ze svých nejlepších milenců!

FOTO:  isifa.com


Justin Timberlake a Britney Spears

Oba byli mladé hvězdičky showbyznysu, kteří spolu začali chodit, když jim bylo pouhých sedmnáct. Pro Britney byl Justin velmi důležitým klukem jejího života, protože s ním údajně přišla o panenství.

FOTO:  isifa.com

Nenechte si ujít:
Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? VIDEO


Hana Zagorová a Vlastimil Harapes

Vlastimil Harapes byl Hančiným prvním manželem. K jejich manželství došlo především proto, aby mohli adpotovat dítě, po kterém Hanka, která sama kvůli nemoci otěhotnět nemohla, velmi toužila. Adopce nakonec nedopadla dobře, objevila se totiž babička adoptované holčičky, která se rozhodla vzít si ji zpět.Michal Dlouhý a Lucie Vondráčková

Byl o dvanáct let starší a zkušeny, tak není divu, že mladinké Lucii tenhle charizmatický herec velmi učaroval. Věkový rozdíl se nakonec ukázal jako kámen úrazu, Michal Dlouhý chtěl založit rodinu, zatímco Lucie makala na své kariéře. Rozešli se po tříletém vztahu.

Nepřehlédněte:
KRÁSNÍ SOUROZENCI CELEBRIT: Jak vypadají a co je živí?


Johny Depp a Kate Moss

Tenhle vztah už je dávná minulost, o to lépe si jej připomenout. Trval tři roky. Vztah se rozhodl ukončit Depp v roce 1997 a Kate se potom údajně zhroutila a sklouzla na dráhu plnou drog a alkoholu.


Agáta Hanychová a Sámer Issa

Dodnes Sámer o Agátě tvrdí, že byla jedna z jednou největších lásek. A že to byla hodně divoká láska! Tihle dva se totiž neustále rozcházeli a zase dávali dohromady a láska střídala nenávist.

FOTO:  Korzo

Podívejte se:
Původní povolání celebrit? Řezník, opravář telefonů i vrcholový sportovec!


Iva Frühlingová a Richard Krajčo

Krásná modelka a bouřlivý zpěvák. Iva a Richard se prý brali se z upřímné lásky. Jejich manželství ale přesto zkrachovalo a skončilo rozvodem.


ČTĚTE TAKÉ:
CELEBRITY řádí na Facebooku! Kdo na něm má nejbláznivější fotky?

NEUVĚŘITELNÉ: Hvězdy, kterým byste jejich věk rozhodně nehádali!

OŠKLIVÁ KÁČÁTKA! Poznáte v nich slavné světové celebrity?

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady