TI BYLI ROZTOMILÍ! Moderátoři a herci jako malé děti! Kdo byl nejrozkošnější?

TI BYLI ROZTOMILÍ! Moderátoři a herci jako malé děti! Kdo byl nejrozkošnější?

Podívejte se jak vypadaly naše hvězdy jako malé ratolesti! Jste to právě vy, kteří můžete rozhodnout o nejkrásnější tvářičce TV NOVA!

Dana Morávková (43)

V dětství se věnovala krasobruslení, baletu a gymnastice. Dokonce je dvojnásobnou juniorskou mistryní republiky v krasobruslení! Dnes tato nádherná herečka září jako Zdena Suchá v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2

 

Martin Dejdar (50)

Komediální talent mladého klučinu předurčil pro povolání herce. Dětství prožil v Chrasti u Chrudimi, kde vystudoval i gymnázium. Díky tomu, že jeho tatínek byl námořník, procestoval Martin v dětství kus světa. Ještě jako předškolák se třeba podíval do Jihoafrické republiky.


Lucie Borhyová
(37)

Lucie vystudovala gymnázium Františka Palackého v Neratovicích. Následně chtěla studovat sociální práce, ale naštěstí si to včas rozmyslela a dala přednost Vyšší odborné škole publicistiky, takže ji můžeme vídat už 15 let za pultem Televizních novin.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

Michal Holán (31)

V dětství se Michal pokoušel o hru na housle, ale to ho moc nebavilo. Raději se věnoval fotbalu. Smysl svého pracovního života našel Michal především v dabingu a herectví. Vídat ho můžete v seriálu Policie Modrava, kde hraje policistu. Na fotografii je se sestrou Ivetou.


Nela Boudová
(47)

Šibalský úsměv, buclaté tvářičky a rozkošné šatičky patří herečce Nele Boudové, zapřísáhlé vegetariánce, která miluje jógu. Postava Vandy v jejím podání je neodmyslitelnou součástí seriálu Doktoři z Počátků.

FOTO:  Oficiální zdroj


Rudolf Hrušinský ml.
(68)

Diváci Ulice ho milují jako pohodáře Vlastu Peška, kterého v seriálu hraje. V soukromí Rudolf Hrušinský rád maluje, hraje tenis a ze všeho nejvíc miluje rybaření. Zúčastnil se dokonce rybářské expedice do Mongolska a Číny!

FOTO:  Nova.cz


Renáta Czadernová
(30)

Jako malá holka chtěla být Renáta učitelkou. Narodila se v roce 1985 ve Frýdku-Místku. Odmaturovala na Gymnáziu v Ostravě, poté začala studovat Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy. Renáta žije podle svých slov úplně normální život. Nakupuje, uklízí, baví ji vařit a péct a listovat v časopisech.


Petr Rychlý
(49)

V dětství byl jeho velkým vzorem Biggles, což je hlavní postava ze série knih z leteckého prostředí první i druhé světové války od spisovatele W. E. Johnse. Moc toužil po autodráze. Každý rok prosil ježíška, ale stále nepřicházela. Jak sám říká: „V totalitě to nebyla levná hračka.“ Nakonec ji přece jen dostal a má ji dodnes.

 

Rey Koranteng (40)

Narodil se roku 1974 v Praze, ale několik let strávil v Ghaně. K jeho největším koníčkům patří létání. Začal lepením papírových modelů letadel a dnes už sám řídí malá letadla. Odreaguje se také při partii šachu. Kolegové ze zpráv o něm říkají, že je kliďas, kterého hned tak něco nevyvede z míry.


Petr Suchoň
(29)

Petr byl opravdu rozkošné dítě. A co on a děti? „Chtěl bych mít kupu dětí. Práce je práce, koníček je koníček, ale děti jsou prostě nejvíc,“ prozradil. Když byl malý prcek, mohl si o kariéře televizního moderátora nechat zdát. Teď ale moderuje Televizní noviny a vysmátý je pořád stejně!


Hana Macuichová
(69)

Hana Maciuchová se s námi podělila o unikátní fotografie ze svého alba. Poznali byste v malé holčičce budoucí hereckou hvězdu? Na snímcích je zachycena se svým milovaným bratrem.

FOTO:  Soukromý archiv

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Snídaně s Novou má nové studio! A odhalí se již brzy!

ŽANETA Z VÝMĚNY DNES: Manželství se jí obrátilo naruby. Žije nový život!

TRÁPENÍ ROZINY Z ULICE: Tyto FOTKY z Facebooku ji zasáhly!

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady