Snídaně s Novou má nové studio! A odhalí se již v pondělí!

Snídaně s Novou má nové studio! A odhalí se již v pondělí!

Oblíbený ranní pořad Snídaně s Novou má nové studio! Poprvého ho diváci uvidí už v pondělí 4. května. A na jaké novinky se diváci můžou těšit?

V pondělí 4. května představí TV Nova poprvé svým divákům dlouho očekávané nové multifunkční studio, grafiku, znělky a logo Snídaně s Novou. Dokončením kompletní přestavby studia, kterou TV Nova zahájila na jaře 2013, byl završen náročný proces modernizace, který se týkal všech zpravodajských a publicistických pořadů.

Studio Snídaně s Novou svým umístěním navazuje na zpravodajské studio, jehož novou, moderní, podobu diváci sledují prostřednictvím Televizních novin a publicistických pořadů již od března loňského roku. Po dvou letech, kdy byla Snídaně s Novou vysílána z provizorního studia, se vrací zpět do hlavní budovy TV Nova.

Staré studio Snídaně s Novou:

Diváci se mohou těšit na svěží a elegantní vzhled studia. Dálkově ovládaný digitální světelný horizont navíc umocní příjemnou ranní atmosféru. Nova jako první tuzemská televize využije vysoce svítivou digitální LED stěnu o ploše 6 m2, která přináší unikátní divácký zážitek. Představí se i nová moderátorská dvojice, chybět nebudou ani nové rubriky a další, nejen technické, novinky.

Novou Snídani s Novou uvidí diváci poprvé 4. května v 5:55 hodin.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady