• TV Nova
  • POROTCI SuperStar 2015 ODTAJNĚNI: Známe první dvě jména!

POROTCI SuperStar 2015 ODTAJNĚNI: Známe první dvě jména!

POROTCI SuperStar 2015 ODTAJNĚNI: Známe první dvě jména!
Zdroj: Archiv TV Nova

Fenomén hudebních show SuperStar je zpět a společně s ním i hvězdná porota! V novém ročníku populární pěvecké soutěže, kterou uvedou na podzim televize Nova a Markíza, budou hledat nové talenty Pavol Habera a Marta Jandová!

Pavol Habera má s porotcováním v SuperStar velké zkušenosti a věří, že i v nové řadě soutěže objeví budoucí hvězdy. "Se Superstar to tu všetko pred niekolkymi rokmi začalo a ja som mal to šťastie, že som bol pri tom. Dali sme šancu veľa spevákom a speváčkam. Niektorí ju využili, niektorí zahodili, ale pre mna bolo vždy najdôležitejšie zistenie, že v kazdom ročníku sú ľudí, ktorí sú tak dobrí a talentovaní, že si zaslužia dostat v živote veľkú šancu Som rad, že i letos tu šancu niekomu znova dáme, že budem znova pritom a budem dúfať, že ju poriadne využije. Teším sa na to!"

FOTO:  TV Nova


ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT A PŘIHLAS SE!


Své hudební a porotcovské zkušenosti zúročí v nové řadě SuperStar i populární zpěvačka Marta Jandová. "Na Superstar se moc těším! Nejen protože je to dobrá soutěž, ve které každý, kdo má talent na sebe může upozornit, a tím si splnit nějaký ten sen, ale také protože jsem měla v roce 2009 v SuperStar svou první porotcovskou zkušenost a vrátím se tak o 6 let zpět. Bude mi zase 34 :-) To je krása."

FOTO:  TV Nova


"Palo aj Marta sú skúsení profesionáli, s ktorými je radosť spolupracovať. Som veľmi rád, že našu ponuku prijali. Už čoskoro oznámime aj ďalšie zloženie poroty," říká režisér a kreativní producent projektu Pepe Majeský.


• NEZAPOMENUTELNÉ MOMENTY SuperStar: Pamatujete si Aničku Dajdou?Do boje o šanci stát se hvězdou a o výhru v hodnotě 2 milionů korun se mohou zájemci stále hlásit na www.nova.cz!SuperStar je první televizní pěvecká show, která pobláznila celý svět a dodnes slaví obrovské úspěchy. Od svého prvního uvedení na obrazovky až do současnosti vidělo tento formát celosvětově 460 miliónů lidí a byl produkován v 52 zemích. SuperStar objevuje nové pěvecké talenty a divákům představuje jejich dramatickou cestu za vytouženým snem.


• ANETA LANGEROVÁ po 10 letech od SuperStar? Hrozně jsem se zklidnila, prozradila


 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady