NA TO SE NEZAPOMÍNÁ: Seriály, které znal v 90. letech každý puberťák!

NA TO SE NEZAPOMÍNÁ: Seriály, které znal v 90. letech každý puberťák!
Zdroj: isifa.com

Není seriál, jako seriál, některý se povede, jiný tolik ne! My vám přinášíme ty nejsledovanější, bez kterých jste v 90. letech nemohli být! Vraťte se na chvíli do mladých let a připomeňte si, jak jste po večerech sledovali ty nádherné herce třeba z Pobřežní hlídky!

Pobřežní hlídka

Oblíbený seriál z prostředí prosluněných kalifornských pláží se točil od roku 1991 do 2001. Za tu dobu se zapsal do Guneissovy knihy rekordů s téměř 101 miliardou diváků jako ten nejsledovanější! Ještě aby ne, protože kdo by se nepodíval na krásné, vypracované a opálené tělo Davida Hasselhoffa, Jeremyho Jacksona, Michael Newman a vyvinuté Pamely Anderon?

 

Nepřehlédněte:

Jak vypadají dětské herecké hvězdy dnes? Některé nepoznáte a některým zatleskáte!

 

Beverly Hills 90210

O mladých pro mladé! Takový byl seriál Beverly Hills 90210, ve kterém hlavní postavy ztvárnili bohaté, chytré, úspěšné, krásné a dospívající americké teenagery. První epizoda se odvysílala v roce 1990 a poslední o deset let později. V seriálu si zahrála například Shannen Doherty, kterou jste mohli vidět i v oblíbených Čarodějkách.  

FOTO:  isifa.com

FOTO:  isifa.com

 

Přátelé


Snad nejúspěšnější sitcom všech dob! V seriálu o partě přátel žijících v New Yorku si mimo představitelů hlavních postav zahrála řada celebrit, jako je Brad Pitt nebo Bruce Willis. V dobách své největší slávy si herci vydupali snový honorář – za každý díl inkasovali milion dolarů!

• UŽ JE TO 21 LET: Takhle se změnili herci z PŘÁTEL! FOTO UVNITŘ

 

 

Krok za krokem


Krok za krokem se podle žebříčku stal 28. nejoblíbenějším seriálem. Carol a Frank se milují, ale jejich děti z prvního manželství se v lásce zrovna nemají, a proto si dělají samé naschvály. Americký televizní seriál se vysílal od roku 1991 do roku 1997 a byl nadabovaný v několika zemích včetně České republiky. Hlavu rodiny, Franka, nadaboval například herec Pavel Zedníček.

Neuvěřitelné! Podívejte se, jak se změnili hrdinové seriálu Krok za krokem!

FOTO:  oficiální zdroj
 

 

Buffy, přemožitelka upírů

Buffy alias Sarah Michelle Gellar byla na první pohled obyčejná holka, od svých vrstevníků se ale lišila tím, že bojovala proti upírům. Představitelka Buffy si kvůli role musela obarvit vlasy na blond, je totiž přírodní brunetkou. Sarah si zahrála i v dalších seriálech, například v Nebezpečné identitě.

FOTO:  oficiální zdroj
 
FOTO:  oficiální zdroj


 

Esmeralda

Kdo by si nepamatoval mexickou telenovelu o krásné, ale slepé Esmeraldě. Telenovela se stala fenoménem a byla prodána do 80 zemí a dabována do 15 různých jazyků. Hlavní postavu ztvárnila Leticia Calderón a Fernando Colunga. Ten v seriále ztvárnil Josého Armanda, kerý se zamiloval do Esmeraldy a tajně se s ní oženil.

FOTO:  Oficiální zdroj

FOTO:  Oficiální zdroj


 

Melrose Place

Americká soap opera se vysílala mezi lety 1992 až 1999. Stejně jako v Beverly Hills 90210 i v Melrose Place ztvárňují herci skupinu mladých, úspěšných, sexy dospívajících teenagerů, kteří spolu bydlí v jednom domě a mezi sebou mají různé zápletky a aférky. Seriál zpočátku neměl vysokou sledovanost, ale jakmile se producenti rozhodli do seriálu zakomponovat známější herce, sledovanost stoupla. Melrose Place byl ale po sedmé sérii zrušen.

FOTO:  isifa.com

FOTO:  Isifa / Getty Image

 

 

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

SOUBOJ ANIMÁKŮ: Který kreslený film je pro vás ten NEJ? Hlasujte!

TO BYLA POHÁDKA! Podívejte se, jak dnes vypadají herci z Princezny ze Mlejna!

Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? VIDEO

FOTO: Povedlo se? Podívejte se, jak vypadají skutečné postavy a herci, kteří si je zahráli

 

 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady