BYL JEDNOU JEDEN POLDA: Kdo z herců se vůbec nezměnil?

BYL JEDNOU JEDEN POLDA: Kdo z herců se vůbec nezměnil?
Zdroj: Nova.cz

První díl komediální trilogie filmu „Byl jednou jeden polda“ nedávno oslavil 20 let od premiéry v českých kinech. Podívejte se, jak se od té doby změnily hlavní postavy a hlasujte, o vaši nejoblíbenější!

Ladislav Potměšil

Oblíbený český herec započal svou hereckou kariéru v 16 letech. Svou debutovou roli ztvárnil ve snímku „Ledové moře volá“. Již coby dospívající teenager se kromě herectví věnoval i zpěvu a divadelní či filmová prkna souběžně střídal s pěveckým pódiem.

 

FOTO:  Nova.cz


Diváci ho znají zejména z muzikálního filmu Dicopříběh a samozřejmě coby policistu majora Maisnera z trilogie "Byl jednou jeden polda". Za zmínku také stojí seriál Hospoda, ve kterém si zahrál podnikatele Václava Nováka. A jak teď herec Ladislav Potměšil vypadá? Sami nám dáte za pravdu, že kromě pár šedin, které mu přibyly, se vůbec nezměnil.


Rudolf Hrušínský

Jeho první herecká role byla ve filmu Lítost, ve kterém si po boku svého otce Rudolfa Hrušínského zahrál jednu z vedlejších postav. Tehdy mu bylo krásných 15 let. Mezi jeho další významné role patří například ve filmu „Byl jednou jeden polda“, ve kterém ztvárnil patologa Slavíčka nebo ve snímku Obsluhoval jsem anglického krále. V současné době ho můžete vídat v TV seriálu Ulice, který TV Nova vysílá pravidelně každý všední den před televizními novinami.

FOTO:  Nova.cz


Od dob natáčení trilogie „Byl jednou jeden polda“ svou image moc nezměnil. S věkem mu zešedivěly vlasy a také si nechal narůst plnovous.


Jana Synková

Herečka Jana Stryková pochází z advokátní rodiny, ale umělecké geny získala od svých prarodičů. Již od útlého dětství se věnovala recitaci a navštěvovala dramatický kroužek. Svou debutovou roli ztvárnila ve 21 letech ve studentském snímku „Motýl“. Známá je především ze snímku „Byl jednou jeden polda“, ve kterém si zahrála psycholožku Kudlákovou a také z oblíbených troškových „Babovřesek“.

 

FOTO:  Nova.cz

Herečka prošla za dvacet let od natáčení „Byl jednou jeden polda“ největší proměnou. Změnila si barvu vlasů a přibyly jí vrásky, ale typické velké černé brýle nosí doteď.

 

Simona Krainová

Herečka a zejména modelka se díky castingu, kterého se zúčastnila v roce 1989, stala tváři několika prestižních časopisů a jeden z nich ji v roce 2001 uvedl v žebříčku jako jednu z 50 nejvíc sexy žen světa. Svou krásnou postavu uplatnila i jako moderátorka a příležitostná herečka. Zahrála si například ve snímku „Kamarád do deště II“ nebo v trilogii „Byl jednou jeden polda“, ve kterém ztvárnila sexy Simonu.

FOTO:  Nova.cz


Jak je u modelek známo, svůj vzhled a postavu si pečlivě hlídají. To samé platí samozřejmě u Simony Krainové, která se za dvacet let od natáčení trilogii vůbec nezměnila. Ba naopak by se dalo říci, že čím je starší, tím je přitažlivější!

 

Jaroslav Sypal

Jaroslav Sypal se do povědomí diváků zapsal až na konci devadesátých let a díky své malé postavě a skvělé mimice hrál zejména komické postavy. Jednou z nich byla role nepřejícného a nevraživého poručíka Hrubce ve filmu „Byl jednou jeden polda“. Kromě této role si zahrál i v seriálu TV Nova Gympl s (r)učením omezeným a také například v pohádce Lotrando a Zubejda.

FOTO:  Nova.cz


Jak se říká „smích prodlužuje život“, tak u tohoto herce dané pravidlo naprosto zafungovalo, protože za dvacet let od natáčení se komický Sypal vůbec nezměnil a na to, že má 56 let, vypadá opravdu dobře.

 

 

Film Byl jednou jeden polda můžete sledovat také online na Voyo. Sledujte vaše oblíbené české filmy online na Voyo.

ČTĚTE TAKÉ:

Rodiny PO VÝMĚNĚ MANŽELEK: Zůstala Martina s nevěrným Slávkem?

Tahle ženská si omotala Marka Vašuta kolem prstu!

VELKÝ PODVOD LARY CROFT: Čím krásná Angelina oklamala všechny muže?

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články