ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU: Pyšní se jednou z nejlepších erotických filmových scén!

ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU: Pyšní se jednou z nejlepších erotických filmových scén!
Zdroj: Nova.cz

Účastníci zájezdu se vydali do slunného Chorvatska užívat si tepla a sluníčka. Zní to jako krásná idylka, ale během natáčení tomu tak nebylo. Co všechno se odehrálo a proč se herci třásli zimou? Tyhle zajímavosti vás rozhodně překvapí!

Komediální film režiséra Jiřího Vejdělka měl v českých kinech premiéru 20.dubna 2006. Účastníci zájezdu sklidili velký ohlas. Není se tedy čemu divit, když snímek navštívilo celkově přes 790 000 diváků a vydělal přes 76 500 000 Kč.


Film se sice podle scénáře Michala Viewegha odehrával v oblíbeném Choravatsku, ale scény se natáčely zejména v italském městě Sisitania a ve slovinském městě Piran. 

 

FOTO:  Nova.cz


I přesto, že se ve snímku herci opalovali, plavali v moři a potápěli, ve skutečnosti museli čelit chladnému počasí a teplota moře dokonce dosahovala pouhých 13 stupňů.


Adrian Jastraban coby Oskar a Jaromír Nosek alias Ignác ztvárnili ve filmu homosexuální pár. Pánové museli kvůli roli řadu let na ulici čelit posměškům a narážkám, a dokonce jim od ctitelů přicházely různé zamilované dopisy.


Scéna, ve které Kristýna Leichtová neboli Denisa svlékne horní díl plavek, se umístila mezi stovkou nejlepších českých erotických scén.

 

FOTO:  YouTube.com


Nejnáročnější scény se odehrávaly v autobuse. Sedadla se totiž musela různě vyndávat a nandávat a to proto, aby se udělal prostor pro kameru. A navíc tyto scény probíhaly za jízdy, takže kvůli několika záběrům se jezdilo mezi Brnem a Prahou třeba celou noc.

 

FOTO:  Nova.cz


Natáčení v Itálii bylo hodně komplikované, a to z toho důvodu, že herci kromě natáčení hráli paralelně i na českých divadelních scénách, takže jim nezbývalo nic jiného než po skupinkách dojíždět autem.


Nejhůř na tom byl Bohumil Klepl alias otec Jolany. Ten v době natáčení současně hrál v cca 15 různých představeních. Nakonec to dopadlo tak, že ráno sedl do auta, kde ho štáb dopravil do Itálie, natočil pár scén a odpoledne už musel jet zpátky do Prahy, protože večer hrál v divadle. 

 

FOTO:  Nova.cz


Hektické cestování se bohužel neobešlo bez nehody. Při jedné cestě do Itálie se hercům pokazilo auto, a tak museli zůstat přibližně sedm hodin v Rakousku a zbylí herci na ně museli čekat, protože se zrovna natáčela hromadná scéna.

 

FOTO:  TV Nova


I přesto, že se herci a štáb museli potýkat s nemilými příhodami, film sklidil u diváků opravdu velký úspěch. Na komediální film „Účastníci zájezdu“ se můžete dívat v pátek ve 20:20 na TV Nova!


ČTĚTE TAKÉ:

Co nebylo v TV: Jak prožívá Tereza svou lásku?

OSUDOVÝ ZVRAT v Ordinaci: Jedna z hlavních postav bude trpět! Co se stane?

EXKLUZIVNĚ! Jana o Výměně manželek DNES: Z šílené tchýně šel strach!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady