DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Uhodnete, kdo ke komu patří?

DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Uhodnete, kdo ke komu patří?
Zdroj: Nova.cz

S herci si většinou spojíme jejich seriálové děti. Víte ale, jak vypadají jejich skutečné děti, kolik jim je a jestli mají v plánu jít ve šlépějích svých rodičů?

Matyáš

Nepotřebujete znát ani příjmení, aby vám bylo jasné, o koho jde. Matyáš vypadá přesně jako jeho otec, herec Jan Čenský. Je to však jediné, co mají společné. Mladý Čenský se totiž nedal na dráhu herectví. Zalíbení našel v tanci. Kromě tančení se živí jako profesionální barman.

FOTO:  isifa.com

 

Sofie
Malá Sofinka je stejně krásná a ohebná jako její maminka, herečka Ivana Jirešová. I přesto, že má teprve devět let, roste z ní velká parádnice. Jako správná ženská miluje oblékání a zajímá se i o líčení a tajně chodí k mámě prohledávat kosmetickou taštičku. Jestli bude herečkou, také neví. Tak se necháme překvapit.

FOTO:  Profimedia

 

Rudolf Hrušínský nejml.
Nejmladší Hrušínský se stal, stejně jako jeho děda i otec, vyhledávaným a uznávaným hercem. Jako dospívajícího muže jste ho mohli vidět ve snímku Discopříběh, ve kterém si zahrál roli Jirky Horáčka. Kromě herectví se věnuje i dabingu.

FOTO:  isifa.com

 

Adam
Jednaadvacetiletý Adam je celý po mamince, herečce PavleTomicové. Po ní má mírumilovnou povahu a velký smysl pro humor. Na dráhu herectví se nedal, v současné době studuje vysokou školu v Praze. Svou maminku ale rád doprovází na různé společenské akce, a dokonce se vedle ní jednou objevil v seriálu Ulice!

FOTO:  isifa.com

Nepřehlédněte:
Video: Pavlu Tomicovou šokovala v Ulici vlastní dcera

 

Petr John
Dvacetiletý Petr má stejné rysy jako jeho maminka, oblíbená pediatrička Běla Valšíková alias Zlata Adamovská. I přesto, že ho herečka někdy pořádně rozčílí, nedá na ni dopustit. Otcem pohledného dospívajícího muže je publicista Radek John, se kterým se Adamovská rozvedla.

FOTO:  isifa.com

 

Petr Malásek ml.
Sedmnáctiletý Petr je podle jeho maminky povahově po tátovi, hudebníkovi Petru Maláskovi. Po mamince, krásné herečce Daně Morávkové, zdědil noblesu, vyrůstá z něj hodný a pozorný gentleman. Momentálně chodí na střední školu a zda se vydá na dráhu herectví, zatím neví.

FOTO:  isifa.com

 

Matěj
Šestnáctiletý sportovec Matěj má stejně kudrnaté vlasy jako jeho táta, herec Martin Dejdar. Matěj studuje střední školu a věnuje se hokeji. Hraje za americký juniorský tým. A tatínek je samozřejmě jeho velkým fanouškem a nedávno se přestěhoval za rodinou do Spojených států. Takže momentálně se rodina Dejdarů nachází na slunné Floridě

FOTO:  isifa.com

 

Natálie
Dvaatřicetiletá Natálie není na svou maminku, spisovatelku Halinu Pawlowskou, skoro vůbec podobná. Ale všimněte si toho úsměvu. Ten totiž mají stejný. Natálie se téměř před třemi lety vdala za syna majitele restaurace, se kterým má tříletého syna Huga.

FOTO:  isifa.com

 

ČTĚTE TAKÉ:

SLUNCE, SENO, JAHODY: Takhle teď vypadají hlavní představitelé. Poznali byste je?

Na jakou ruku prstýnek? Láme si hlavu Zounar! Aneb ze zákulisí SVATBY

To je kočka! Tyhle FOTKY představitelky Viki z Ulice musíte vidět musíte

Jak skončí populární Simpsonovi skončí? Bart zemře!

Stav Martina Dejdara se zlepšuje. Objevila se jeho fotka po operaci

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady