OŠKLIVÁ KÁČÁTKA! Poznáte v nich slavné světové celebrity?

OŠKLIVÁ KÁČÁTKA! Poznáte v nich slavné světové celebrity?
Zdroj: Nova.cz

Když byli malí, neštěknul po nich ani pes. Jakmile vyrostli, stali se z nich krásné, úspěšné a oblíbené americké star, které vydělávají miliony dolarů. Podívejte se, jak třeba takový Brad Pitt vypadal coby malý nevýrazný chlapeček! A není jediný. Tyhle dětské fotky vám vyrazí dech!

Pink

Alecia Beth Moore, známá jako P!nk, má na svém kontě 5 studiových alb a je trojnásobnou držitelkou hudebního ocenění. Kromě zpěvu se věnuje i herectví.

FOTO:  isifa.com

 

Už jako malá si ráda prospěvovala a v teenagerském věku začala psát texty. Co se týče vzhledu, buďme rádi, že z ní vyrostla krásná zpěvačka. Jako malá holčička vypadala spíš jako chlapeček.

FOTO:  isifa.com


Kate Moss

Když byla Kate v dětském věku, jen stěží by někoho napadlo, že by se z ní v dospělosti mohla stát topmodelka a módní návrhářka a tvář několika kosmetických a oděvních značek.

FOTO:  isifa.com

Rodačka z Anglie se do povědomí dostala i díky vztahu s amerických hercem Johnym Deppem. Kromě modelingu je známá i coby zpěvačka rockové hudby.

 

FOTO:  isifa.com


John Travolta

Z nepříliš povedeného a vykuleného miminka vyrostla hollywoodská herecká hvězda.

FOTO:  isifa.com

Jakmile v roce 1978 vstoupila do film oblíbená Pomáda, rázem se roztrhal pytel všech možných fanynek z celého světa, které Dannyho Zuka milovaly. Na úplné výsluní se dostal díky role Vincenta Vegy ve filmu Pulp Fiction.

 

FOTO:  isifa.com


Beyoncé

Při pohledu na malou, rozčepýřenou a baculatou Beyoncé se jistě dobře bavíte a nevěříte, že z takovéo ošklivého káčátka vyrostla půvabná zpěvačka s dokonalým tělem.

FOTO:  isifa.com

Za svou kariéru prozatím prodala více než 75 milionů hudebních nosičů, a to ji řadí mezi nejprodávanější umělce. Již od sedmi let navštěvovala malá Beyoncé taneční školu a zpívala v kostelním sboru. Proslavila se v dívčí kapele Destiny’s Child.

FOTO:  isifa.com


Brad Pitt

Malý William Bradley se narodil v americkém Springfieldu a jako chlapeček měl zřejmě rád účes ala kastrůlek, ale již tehdy se zajímal o film.

FOTO:  facebook.com

V současné době je jeden z nejžádanějších amerických herců a držitel filmové ceny. Při startu jeho herecké kariéry musel překonat několik překážek. Aby si mohl vydělat na herecké kurzy, musel prodávat zmrzlinu nebo hlídat parkoviště.

FOTO:  Facebook official

 

Demi Moore

Jako malá holčička to Demi neměla vůbec jednoduché. Trpěla šilhavostí, nosila obří brýle a k tomu všemu měla i dysfunkcí ledvin.

FOTO:  isifa.com

Postupem času se z ní stávala krásná a úspěšná herečka, která v současné době patří mezi nejznámější hollywoodské hvězdy.

FOTO:  Isifa / YouTube.com

Pokud chcete vidět úspěšnou Demi ve filmu Skandální odhalení, nenechte si ho ujít v neděli ve 22:55 na Nově.

 

 ČTĚTE TAKÉ:

KRÁSNÁ DVOJČATA OLSENOVA: Jeden z největších filmových „podvodů"!

KRÁSNÍ SOUROZENCI CELEBRIT: Jak vypadají a co je živí?

SNĚŽENKY A MACHŘI: Takhle vypadají hvězdy legendární komedie dnes!

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady