JSOU V BALÍKU! Tohle jsou nejvyšší herecké honoráře v historii!

JSOU V BALÍKU! Tohle jsou nejvyšší herecké honoráře v historii!
Zdroj: Nova.cz

Jsou slavní, žádaní a za to si samozřejmě účtují vysoké finanční odměny. Podívejte se na žebříček pěti nejvyšších hollywoodských honorářů a vaše oči vám zaručeně vypadnout z důlku!

1. místo: Johny Depp
Vůbec nejvyšší honorář inkasoval kapitál Jack Sparrow alias Johny Depp za druhé pokračování oblíbené série Pirátů z Karibiku. Na jeho bankovním účtu přibylo neuvěřitelných 1 820 400 000 Kč. Během natáčení prvního dílu musel Johny Depp nosit speciální kontaktní čočky proti slunci proto, aby při natáčení tolik netrpěl. Také si na vlastní náklady nechal udělat zlaté korunky, aby jako pirát vypadal věrohodněji.

 

FOTO:  Nova.cz


2. místo: Jack Nicholson
Druhé místo patří Jacku Nicholsonovi za roli Jokera ve filmu Batman. Za celé natáčení obdržel 1 476 000 000 Kč. Nicholson je vychytralý taktik, protože kromě honoráře si vymínil i podíl na zisku z prodeje všech reklamních předmětů, které byly s filmem spojené. Taky se podílel na navrhování Jokerova kostýmy, který se mu natolik zalíbil, že si ho po natáčení odkoupil.

 

FOTO:  Nova.cz


3. místo: Ben Stiller
Bronzovou medaili v žebříčku nejvyšších honorářů získal Ben Stiller coby nebojácný noční hlídač Larry ve filmu Noc v muzeu 2. Za tuto filmovou roli obdržel v přepočtu 1,1 miliardu korun. Zajímavosti je, že Larry při útěku jede na vzácném motocyklu značky Harley Davidson, která pochází z roku 1942.

 

FOTO:  Nova.cz


4. místo: Tom Hanks
Bramborová medaile patří Tomu Hanksovi za roli Roberta Laudona ve filmu Andělé a démoni. Jeho finanční odměna sice nepřesáhla jednu miliardu, ale i „pouhých“ 900 milionů Kč mu jistě přišlo vhod. Za jeho bravurní vyprávění o symbologii, oboru, který vlastně neexistuje, by si Hanks rozhodně zasloužil i nějaký ten milion navíc, co myslíte?

 

FOTO:  Nova.cz


5. místo: Leonardo DiCaprio
Leonardo v našem žebříčku samozřejmě nemůže chybět. Oblíbený americký herec si ve filmu Prokletý ostrov zahrál Teddyho Denielse a po natáčení obdržel 560 milionu Kč. Režisér Martin Scorsese si DiCapria oblíbil natolik, že tento film se stal jejich již čtvrtým společným natáčením. Není se tedy čemu divit, když Leonardo získal tak vysoké finanční ohodnocení.

 

FOTO:  Nova Cinema


Připadají vám tyto honoráře férové, nebo byste někomu přidali nebo naopak ubrali?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady