ŽENY V POKUŠENÍ: Co spojuje Vojtu Dyka a Lenku Vlasákovou? Partneři!

Výborná komedie ze života, která získala několik ocenění a přesvědčí vás, že pokušení neuniknete v jakémkoliv věku. A co spojuje hlavní aktéry? O tom už v reportáži.

A o čem jsou Ženy v pokušení? Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života.

FOTO:  TV Nova

Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života.

FOTO:  Archiv TV Nova

Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději.

FOTO:  TV Nova

Těšit se můžete i na skvostné herecké obsazení - Elišku Balzerovou, Lenku Vlasákovou, Vojtěcha Dyka, Jiřího Macháčka, Romana Zacha i Martina Pechláta a další.

FOTO:  isifa.com

 
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady