Který seriálový herec dabuje Dr. House? HLASY vašich oblíbených postav vás překvapí!

Který seriálový herec dabuje Dr. House? HLASY vašich oblíbených postav vás překvapí!

Víte, kdo dabuje vtipného Joeyho z Přátel, uhrančivého Johnyho Deppa nebo třeba cholerika Dr. House? Přeci herci ze seriálu Ulice nebo Ordinace! O koho ale přesně jde? Podívejte se!

Zkuste si vybavit scénku, při které se vtipný Joey z Přátel učí francouzsky. Poznáváte ten hlas? Napovíme vám. Tento dabér hraje v Ordinaci v růžové zahradě 2 Čestmíra Mázla. Ano, je to Petr Rychlý.  

FOTO:  Nova.cz

 

Kamarádkou Joyeho z Přátel je ztřestěná Phoebe. Její dabérka sice není blondýnka, ale hnědovláska, i tak k ní ale její hlas perfektně sedí. Hraje v seriálu Ulice Denisu Mastnou. Dabérkou Phoebe tedy je Stanislava Jachnická

FOTO:  Nova.cz


Dr. House je egoistický doktor, který vyřeší jakoukoliv nemoc. Otázka zní, který seriálový herec propůjčil svůj hlas tomuto lékaři? Nemůže to být nikdo jiný, než herec Martin Stránský, který se v lékařském prostředí pohybuje. Znáte ho ze seriálů Ordinace v růžové zarhadě 2 i Doktoři z Počátků. 

FOTO:  Nova.cz

 

Komu ale patří hlas Johnnyh Deppa ve filmu Jump Street 21? Nebudeme vás déle napínat a jeho dabéra vám rovnou představíme. Je jím Filip Čáp, kterého jste mohli vidět v Ordinaci v růžové zahradě 2 jako Pavla Strnada

FOTO:  Nova.cz

 

Určitě si všichni pamatuje na Alfa. Podivnou chlupatou mimozemskou postavu ze stejnojmenného seriálu. Vymyslel ji Paul Fusco jako hračku pro svou rodinu, a čas od času ji dokonce používal ke strašení svých děti. Jeho dabérem je herec Ota Jirák alias doktor Pantoflíček z Ordinace v růžové zahradě 2

FOTO:  Nova.cz

 

Michael Caine je anglický filmový herec, který hrál například ve filmu Interstellar, Počátek nebo ve snímku Temný rytíř povstal. Právě tohoto herce, který hrál ve více než 100 filmech, daboval a dabuje Petr Oliva, který je známý ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako Gustav Kalina coby otec doktora Jáchyma Kaliny. 

FOTO:  Nova.cz

 

Americká herečka a jedna z nejkrásnějších žen světa Michelle Pfeiffer je držitelkou Zlatého glóbu. Zahrála si například ve filmu Temné stíny, Lidé jako my nebo ve snímku Šťastný Nový rok. Tuto krásnou herečku dabovala a dabuje herečka ze seriálu Ulice Ilona Svobodová alias Jitka Fárská. 

FOTO:  Nova.cz

 

Čtěte také:


3 NEJDRSNĚJŠÍ RVAČKY: Kdy v Ordinaci tekla krev?

Představitel Jardy Hejla, jak ho ještě neznáte

Z této vysmáté holčičky vyrostla pořádná kočka našich seriálů! Poznáte ji?

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady