Dámy, přiznejte se! Kterého z těchto mužů byste si nejraději pustily do postele?

Dámy, přiznejte se! Kterého z těchto mužů byste si nejraději pustily do postele?
Zdroj: Oficiální zdroj

Dámy, kterého slavného muže byste nejraději pozvali na sklenku a následně i do ložnice :) ? Udělali jsme pro vás výběr těch nejvíc sexy slavných herců nejen ze zahraničí. Najdete mezi nimi svého oblíbence? Hlasujte pro něj v anketě.

1. Channing Tatum (35)

Americký herec, filmový producent, tanečník a model. Svému vzhledu vděčí irským, francouzským a americkým kořenům. Jeho hereckou kariéru odstartoval převážně taneční snímek Let's Dance (2006), dámy si ho jistě pamatují z filmu Bez kalhot (2012). Zahrál si ovšem mimo jiné také v Super náhradník, G. I. Joe, Navždy spolu, 21 Jump Street i Hon na lišku. Tento krasavec je už šest let šťastně ženatý s tanečnicí a herečkou Jennou Dewan, kterou poznal při natáčení zadaný Let's Dance. Mají spolu dcerku.  

FOTO:  isifa.com


FOTO:  Oficiální zdroj

 

2. Keanu Reeves (50)

Narodil se v Bejrútu. Jeho matka je tanečnice a otec geolog. V krvi mu koluje krev asi ze čtyř národností, proto ten exotický vzhled. Proslavil se zejména rolí v sérii filmů Matrix, ale exceloval také ve snímcích Nebezpečná rychlost, Ďáblův advokát, Dům u jezera, Constantine i v nedávném John Wick. Je známý tím, že si střeží své soukromí, zřejmě je to tím, že osud k němu nebyl příliš přívětivý. S manželkou se jim narodilo mrtvé dítě, což jeho žena neunesla a zabila se v autě. Jeho setra trpí leukémií a v dalším milostném životě prozatím štěstí nemá. Na internetu dokonce vzniklo meme "Sad Keanu", tedy smutný Keanu, kdy lidé tvoří nejrůznější foto podoby z fotografie, která zachycuje osamělého a na lavičce sedícího Reevese. Rád jezdí na motorce a má vlastní kapelu. 

FOTO:  Oficiální zdroj


FOTO:  Oficiální zdroj

 

• 10 věcí o Matrixu, které jste nevěděli. Jak dnes vypadají jeho herci? 

 

3. Karel Roden (53)

Jeden z nejcharismatičtějších herců Česka. A řadí se i mezi ty nejvýznamnější. Za sebou má nespočet obdivuhodných rolí v českých filmech. Prosadit se, jako jeden z mála, dokázal i v zahraniční. Zahrál si například s Robertem De Nirem v krim thrilleru 15 minut, Mattem Deamonem ve filmu Bournův mýtus, nebo v komedii Prázdniny Mr. Beana. Záporáky si zahrál i v zahraničních snímcích Blade 2 či Neprůstřelný mnich, aj. Jeho životní partnerkou je Jana Krausová (61). Dvě děti má ale s Laurou Čekanovou.

FOTO:  TV Nova


FOTO:  Martin Mithofer

 

4. Ryan Gosling (34)

Tohoto kanadského herce miluje hlavně současná mládež. Není se čemu divit, je pohledný a talentovaný. Patří k nejmladším hercům, kteří byli nominováni na Oscara za nejlepší výkon v hlavní roli (Half Nelson). Velkou popularitu si získal především rolí v romantickém filmu Zápisník jedné lásky. Jeho konto ale sčítá mnoho úctyhodných snímků. S herečkou Evou Mendes má malou dcerku.

FOTO:  Nova Cinema


FOTO:  isifa.com

 

• Leonardo, už dost! Tyto všechny jsi měl v posteli!

 

5. Leonardo DiCaprio (40)

Leonardo Wilhelm DiCaprio je americký herec a producent, kterého proslavil nezapomenutelný snímek Titanic. Nabídky se poté jen hrnuli a Leonardo mohl naplno ukázat svůj herecký talent, za role ve filmu Letec a Vlk z Wall Street získal Zlatý glóbus. Prošel výraznou hereckou proměnou a patří mezi nejvíce obsazované hollywoodské herce. Prozatím je bezdětný a plný milostných románků.

FOTO:  isifa.com


FOTO:  isifa.com


 

6. Ed Westwick (28)

Tento mladý britský herec na svou velkou šanci teprve čeká, přesto patří mezi největší krasavce stříbrného plátna. Do paměti zejména divaček se zapsal jako Chuck z celosvětově úspěšného seriálu Super drbna, kde hraje zbohatlého parchanta. Za tuto roli již získal dvě ocenění. Na základě toho byl v roce 2008 časopisem People označen jako jeden z nejvíc sexy mužů roku. Zahrál si ale i po boku velkých hvězd jako třeba Leonardo DiCaprio. Kromě hraní se také věnuje zpěvu a má svou kapelu.

FOTO:  Profimedia

 

7. Brad Pitt (51)

Tuto megastar není třeba představovat. Populární herec se pyšní excelentním ztvárněním mnoha rolí v různých žánrech. Známý je také soužitím s manželkou a též herečkou ikonou Angelinou Jolie. Možná jste o něm nevěděli, že studoval grafický a reklamní design a před hereckou kariérou, kterou odstartoval film 12 opic, si přivydělával prodejem zmrzliny či hlídáním parkoviště.)

FOTO:  isifa.com


FOTO:  isifa.com


FOTO:  Facebook official


 

• OŠKLIVÁ KÁČÁTKA! Poznáte v nich slavné světové celebrity?


8. Lenny Kravitz (51)

Zpěvák, skladatel, kytarista a producent, původem z New Yorku. Zájem k hudbě u něj vyvolal Stevie Wonder. Jako kluk zpíval v chlapeckém sboru a s postupem času se propracoval až ke spolupráci s Madonnou, čímž si získal pozornost nejen médií. Jeden čas žil se zpěvačkou Vanessou Paradis.

FOTO:  oficiální zdroj


FOTO:  Twitter

 

9. Gerard Butler (45)

Gerard Butler je dnes jedním z nejvyhledávanějších herců jak ve Velké Británii, tak ve Spojených státech. Studoval práva, u kterých zůstal necelých sedm let. Přes den se věnoval právu, po večer hrál a zpíval po barech s kapelou. Z právnícké frimy byl nakonec vyhozen údajně kvůli problémům s alkoholem. Hereckou kariéru odstartovala nabídka v divadelní inscenaci Shakespearovy hry. Další divadelní role i menší ve filmu ho přiměli definitivně opustit právnickou kariéru. Slávu mu přinesl velkofilm 300: BITVA U THERMOPYL.

FOTO:  isifa.com

 

• NEUVĚŘITELNÁ FOTOGALERIE: Will Smith vyhrál souboj s časem! Podívejte se, jak (ne)zestárl!

 

10. Will Smith (45)

V dětství dostal díky svému šarmu přezdívku "Princ". Začínal s rappem na ulici. V roce 1988 se už pyšnil vítězstvím v Grammy za nejlepší rappové vystoupení. Jeho filmová kariéra začala v seriálu Fresh Prince. A velké plátno na sebe nenechalo dlouho čekat. V roce 1995 prorazil kriminální komedií Mizerové. Pak už jen následovaly snímky 

FOTO:  isifa.com


 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Angelina Jolie před 30 lety: Uvidíte, že ji plastiky tolik nezměnily! FOTO UVNITŘ

Neuvěřitelné! Podívejte se, jak se změnili hrdinové seriálu Krok za krokem!

Nádherné ČESKÉ NEVĚSTY: Které to slušelo nejvíc? Rozhodněte

 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady