EXKLUZIVNÍ VIDEO: Unikly první písničky z Chart show! Víme, co vás v sobotu čeká!

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Unikly první písničky z Chart show! Víme, co vás v sobotu čeká!

Televize Nova a televize Markíza uvedou v sobotu 8. listopadu hudební show plnou hvězdných hostů a pěveckých vystoupení! Nový zábavný pořad Chartshow představí divákům žebříček třiceti nejúspěšnějších českých a slovenských hitů.

Do třicítky nejlepších českých a slovenských hitů se dostala i Lucie Bílá. Podívejte se, jaký její hit se v žebříčku umístil.

 

Moderátorka Adéla Banášová společně s hvězdnými hosty připomene dobu, ve kterých jednotlivé songy bodovaly. „V každém z nás vyvolávají písničky různé vzpomínky, ať už na životní radosti nebo strasti. Společně s diváky budou vzpomínat i hvězdní hosté Leoš Mareš, Marta Jandová, Martin Dejdar a Maroš Kramár,“ vysvětluje kreativní producentka projektu Marcela Vošková.

 

Diváci se mohou těšit na řadu živých hudebních vystoupeních česko-slovenských legend populární hudby, zazpívají například Karel Gott, Václav Neckář, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, No Name, Peter Cmorík, Katka Knechtová a další.

Nepřehlédněte:
Vydělal si Láďa Hruška prodejem kuchařek miliony? ODTAJŇUJE, jak to je!

Žebříček třiceti nejúspěšnějších českých a slovenských hitů vybíral tým producentů v čele s hudebním expertem Jurajem Čurným, který bude i přímo ve studiu doplňovat moderátorku. „Písničky jsme vybírali podle čtyř základních kritérií. Zda byla píseň hitem v Česku i na Slovensku, zda znamenala pro daného interpreta velký kariérní posun, zda byla úspěšná v žebříčcích prodejnosti a také zda splňuje kritérium tzv. dlouhověkosti, zkrátka jestli je i po letech stále populární,“ říká kreativní producentka.Zábavný pořad Chartshow startuje na TV Nova v sobotu 8. listopadu ve 20:20!

Podívejte se:
Finalisté první řady SuperStar: Jak dnes vypadají a co dělají?

SÍGR Z KAMEŇÁKU: Za 11 let se skoro nezměnil! Podívejte se

Irenka z Kurvahošigutntag: Dnes byste ji nepoznali! FOTOGRAFIE ZDE

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady