• TV Nova
  • Volby odstartovaly! Nenechte si ujít volební víkend na TV Nova

Volby odstartovaly! Nenechte si ujít volební víkend na TV Nova

Volby odstartovaly! Nenechte si ujít volební víkend na TV Nova

Tento pátek se občanům České republiky otevřely brány do volebních místností a uskuteční se tak volby do obecních zastupitelstev a ve vybraných volebních obvodech i první kolo voleb do senátu.

Aktuální informace a průběžné výsledky voleb budou moci sledovat i diváci TV Nova a návštěvníci zpravodajského portálu TN.cz. „Od sobotních čtrnácti hodin do vysílání hlavní zpravodajské relace připravujeme hned troje mimořádné Televizní noviny, ve kterých Markéta Fialová odprezentuje aktuální průběžné volební výsledky. Ve všech zásadních volebních štábech budeme mít svoje zpravodajské týmy, které se zaměří nejenom na komentáře politiků k výsledkům voleb, ale i na zákulisí jejich fungování. A tomu nejzajímavějšímu budeme věnovat hlavní blok našich večerních Televizních novin,“ sdělil Martin Švehlák, ředitel sekce zpravodajství.

FOTO:  Mediafax

Návštěvníkům TN.cz je už teď k dispozici kompletní přehled stran i jednotlivců kandidujících v komunálních nebo senátních volbách. Po uzavření volebních místností se na stránkách TN.cz navíc v reálném čase dozvědí průběžné a finální výsledky. Díky responzivnímu designu zpravodajského webu mohou celý průběh voleb i v té nejmenší obci České republiky pohodlně sledovat nejen na počítači, ale také mobilním telefonu nebo tabletu.
 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady