NOVÉ MODERÁTORSKÉ DUO: Kristina Kloubková a Martin Pouva společně v Televizních novinách!

NOVÉ MODERÁTORSKÉ DUO: Kristina Kloubková a Martin Pouva společně v Televizních novinách!
Zdroj: Nova.cz

V sobotu 11. října uvede Televizní noviny TV Nova nová moderátorská dvojice. Kristina Kloubková a Martin Pouva se divákům za moderátorským pultem představí společně vůbec poprvé. Od tohoto víkendu budou diváky pravidelně provádět hlavními zpravodajskými relacemi od 19:30 hodin.

„Výběr moderátorské dvojice intenzivně probíhal celý poslední čtvrt rok, protože jsme si uvědomovali moderátorské kvality Kristiny Kloubkové a chtěli jsme jí najít toho nejlepšího pracovního partnera. Tím se z mnoha adeptů stal jednoznačně zkušený moderátor a novinář Martin Pouva,“ vysvětlil Martin Švehlák, ředitel sekce zpravodajství skupiny Nova.

Kristina Kloubková s Martinem Pouvou tak doplní stávající moderátorský tým - Lucii Borhyovou s Reyem Korantengem a Renátu Czadernovou s Petrem Suchoněm.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Televizní noviny sledujte vždy po odvysílání zdarma na NOVA Plus ZDE!
Nejlepší VIDEA Lucie Borhyové a Reye Korantenga za 15 let!Zatímco Kristina Kloubková působí na pozici moderátorky zpravodajských relací už od roku 2009 a od června letošního roku moderovala hlavní zpravodajskou relaci společně s Reyem Korantengem, Martina Pouvu čeká zcela nová zkušenost. „Televizní noviny jsou pro mě zcela novou disciplínou, platí zde jiná pravidla. Přesunout se z několikaminutových Sportovních novin do hlavní zpravodajské relace trvající téměř čtyřicet minut je pro mě velký posun v kariéře, ke kterému ale přistupuji s velkou pokorou,“ svěřil se Martin Pouva. „Věřím, že pro Martina budu dobrým parťákem, o kterého se bude moci opřít, a že diváci s námi budou trávit večery s radostí, oba dva se na ně moc těšíme,“ dodala Kristina.

Premiérové Televizní noviny s Kristinou Kloubkovou a Martinem Pouvou sledujte již tuto sobotu 11. října od 19:30 hodin.

 

Podívejte se také na:
REPORTÁŽ: Kristina Kloubková ukázala dceru i krásnou maminku!
Takhle ve zpravodajství NAPÁLILI Lucii Borhyovou!
LUCIE BORHYOVÁ po šestinedělí: Je to blázinec, ale užívám si to!
FOTOALBUM ZORKY HEJDOVÉ: Soukromé fotky, na kterých jí to neuvěřitelně sekne!
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články