Nadace Nova opět rozdávala dárky

Nadace Nova opět rozdávala dárky

– I o prázdninách pokračuje Nadace televize Nova v charitativní činnosti. V minulých dnech zavítali její zástupci do Ústavu sociální péče Srdíčko v Brně (2. 7.) a integrovaného letního tábora pro děti mentálně postižené, s vadami řeči a děti ze sociálně slabších rodin Bílý potok u Liberce (9.7.).


Moderátoři Snídaně s Novou, Petra Kruntorádová a Tomáš Krejčíř, rozdávali v brněnském Ústavu sociální péče Srdíčko batůžky s logem pořadu Jsi chytřejší než páťák?, trička, bloky, tužky, hračky a mnoho dalších pozorností, mj. také bublifuky, jako připomenutí letní kampaně TV Nova, jejímž symbolem jsou právě bubliny. Stejnými dárky potěšili děti z letního integrovaného tábora Bílý Potok Klára Doležalová a Petr Svoboda. Na obou místech byli moderátoři přivítáni s obrovským nadšením, jako „staří známí", kteří děti i dospělé ze zmíněných zařízení několikrát týdně navštěvují prostřednictvím obrazovky. V Brně si klienti ústavu Srdíčko zahráli s Tomášem Krejčířem a Petrou Kruntorádovou kuželky a prokázali mj. výborné znalosti pořadů a tváří TV Nova ve vědomostním testu, v němž se utkala mezi sebou jejich dvě družstva. Nakonec si obě strany role vyměnili a z obdarovaných se stali obdarovávající. Jako výraz díků za hezké odpoledne obdrželi moderátoři od spokojených klientů Srdíčka košíky a další výrobky z proutí, které sami zhotovili.
V letním táboře Bílý potok se sice nesportovalo, ale o „pár" dárků navíc se s Klárou Doležalovou a Petrem Svobodou utkala ve vědomostním testu hned tři družstva. Táborníci také provedli moderátory po malebném okolí a ukázali jim výsledky své táborové hry Afrika, během níž vytvořili egyptské Údolí králů, stavěli pyramidy a z hlíny vytvořili několik sfing.
Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady