Zpívající Herzigová a Geislerová! Společně si střihly duet. Jak to dopadlo?

Nová česká love story Pohádkář na motivy bestselleru Barbary Nesvadbové vstoupil do kin 6. listopadu. Nyní se představuje videoklip k hlavní písničce filmu. A tentokrát ho nenazpívaly profesionální zpěvačky. Podívejte se.

Song Pohádkář pochází z hudební dílny otce české funky music Romana Holého, který se nakonec ujal zkomponování hudby k filmu Pohádkář. Text k písničce napsal hlavní představitel herec a zpěvák Jiří Macháček. Ten společně se svými hereckými partnerkami z filmu Evou Herzigovou a Aňou Geislerovou také Pohádkáře nazpíval. Hlavním interpretům pěvecky vypomohl také autor hudby Roman Holý a Ema Brabcová.


Podobně jako příběh filmu a celé natáčení i realizace hudební nahrávky a klipu probíhala zvláštním způsobem, zčásti i na trase Praha – Londýn. Ve vášnivé milostné story Pohádkář hraje Jiří Macháček muže, který je uvězněn ve dvou souběžných životech se dvěma krásnými ženami. Ani jednu nedokáže opustit, ani jednu si nedokáže zvolit. Podobně jako postavy ve filmovém příběhu, tak ani dvě herecké představitelky – světová topmodelka Eva Herzigová a mnohonásobná „Česká lvice“ Aňa Geislerová se při natáčení na scéně nesetkaly.

 

Sešly se pouze při vzájemných návštěvách na place a při focení promo materiálů, společná herecká akce je nečekala. Podobné to bylo i při natáčení písně a videoklipu. Jiří Macháček s Aňou Geislerovou natočili své party v pražském studiu, Eva svou část ve studiu v Londýně. Zatímco Jiří Macháček svou uměleckou činnost rozděluje mezi herectví a hudbu (s kapelou MIG 21 připravuje v současné chvíli turné k novému albu), pro obě ženské představitelky to byl na hudebním poli debut.


Roman Holý složil svou první filmovou muziku k fantasknímu příběhu Eliška má ráda divočinu ( režie Otakáro Schmidt). Dále je podepsán pod hudbou k dramatu Zatracení nebo komediím Doblba! a Experti. Ve filmu Pohádkář však mají Holí i další zastoupení. Filmovou dceru Evy Herzigové si zahrála Romanova skutečná dcera Evelína Anna.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady