TO SE POVEDLO: Takhle vypadají herci jako komiksové figurky!

Oblíbené seriály Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice vstoupily do jubilejní 10. sezony, a to je pořádný důvod k oslavě. Televize Nova tak pro herce připravila neobvyklý dárek - jejich vlastní trojrozměrné figurky. Chcete vidět, jak se takové zmenšené kopie herců vyrábí? Tak se bedlivě dívejte!

Seriály Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice slaví jubilejní 10. sezóny. Kromě dne otevřených dveří, kterého jste měli možnost se zúčastnit, jsme pro Vás a pro herce připravili další překvapení – tím jsou právě 3D postavičky herců z vašich oblíbených seriálů. Většina z nich už své figurky obdržela, doma je ale můžete mít i vy – již brzy o ně budeme soutěžit!

Podívejte se na galerii, která zachycuje celý postup:

Galerie

Nepřehlédněte:
Celé díly Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice sledujte na NOVA Plus

„Figurka je rozkošná, je to taková malá Zlatunka. Ještě netuším, kam si ji postavím, ale možná jí dám někomu jako dárek, nebo ji schovám třeba pro vnučku jestli ji jednou budu mít,“ svěřila se Zlata Adamovská.

FOTO:  Oficiální zdroj


Jaroslava Obermaierová ještě o umístění figurky jasno nemá: „Tak jsem se dožila své sochy. Já se tomu musím smát, protože si připadám hodně legrační. Doma si ji postavím asi mezi fotky maminky a tatínka, tam to půjde, ale ještě nevím.”

FOTO:  Oficiální zdroj

Podívejte se:
ZAJÍMAVOSTI o Pavle Tomicové: V Ulici jste viděli její sestru i manžela!

A Pavla Tomicová se smíchem přiznala, co se jí na vlastní figurce nejvic líbí: „Konečně můžu vidět svoje pozadí ve 3D, to je naprosto dokonalý,” neskrývala svou radost vítězka ankety o největší sympaťačku Ulice.

FOTO:  Oficiální zdroj


Zajímá vás, jak taková figurka Zlaty Adamovské, Pavly Tomicové, Radima Fialy či Ljuby Krbové vzniká? A jaké reakce měli herci, když viděli svou malou kopii? Podívejte se na reportáž!

Za spolupráci děkujeme 3D tisku 3Dees.
 
FOTO:  Oficiální zdroj

 

NENECHTE SI UJÍT:
ZAJÍMAVOSTI o Pavle Tomicové: V Ulici jste viděli její sestru i manžela!

5 NEJVĚTŠÍCH SERIÁLOVÝCH NEVĚR: Kdo všechno skončil v cizí posteli?

Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina?

NOVINKA: Halina Pawlowská bude mít vlastní pořad. A točí se u ní doma!
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady