• TV Nova
  • Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? VIDEO

Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? VIDEO

V kom z herců a představitelů podobných profesí koluje stejná krev, ale nevíte o tom? A kdo má naopak společné jen jméno? Podívejte se na méně známé rodinné vztahy v showbyznysu, budete překvapeni.

Lenka Hejlová má děti s Millerem

Nebojte, sympatická učitelka z Ulice není nevěrná svému manželu Jardovi. Herečka Míša Badinková ale již několik let žije s představitelem nesmlouvavého manažera Pavla Millera  – Janem Teplým, se kterým má dvě dcery.

FOTO:  TV Nova


Bratři, jak se patří

Že je vám tenhle mladý herec z Ulice povědomý? Může být, Pavel je totiž mladším bratrem herce Jirky Mádla, který se proslavil především v komediích Snowboarďáci a Rafťáci, kde si zahrál po boku Vojty Kotka.


Sestra Pavly Tomicové

Oblíbená herečka Pavla Tomicová si v seriálu Ulice zahrála po boku své dcery a v jedné ze scén se objevil i její syn. Jeden z jejích rodinných příslušníků se ale v Ulici objevuje mnohem častěji! Jde o Pavlinu sestru, herečku Naděždu Chrobokovou, představitelku Květy.
Zuzana Vejvodová má hudbu v genech

Sympatická herečka Zuzana Vejvodová, kterou jste vídali v seriálu Ulice coby Libušku, pochází ze známého muzikantského rodu Vejvodů. Její dědeček Jaromír Vejvoda byl známý muzikant, je autorem například slavné skladby Škoda lásky.

FOTO:  TV Nova


Libuška žije se zastřeleným barmanem

U herečky Zuzany Vejvodové ještě chvilku zůstaneme. Málokdo o ní totiž ví, že jejím životním partnerem a otcem syna Jonáše je herec Pavel Nečas. Toho můžete znát z Ulice jako barmana Vráťu, kterého před několika lety v sebeobraně zastřelila Světlana.

FOTO:  Oficiální zdroj

 

Mára a Kukačka, syn a otec

Podmanivý hlas, který znáte z nespočtu zahraničních filmů a seriálů, ale také představitel psychicky labilního Kukačky z Ulice, který týral Jitku. Málokdo už ale ví, že Pavel Rímský je otcem neméně důležitého uličního herce – představitele Máry, Kryštofa Rímského.


Nepřehlédněte:
KOTEK A MÁDL: Začínali jako ucha a rozjeli hvězdnou kariéru! Co dělají teď?
 

Maminka seriálové Moniky hraje v Ulici

Maminku herečky Anny Fixové můžete čas od času zahlédnout v Ulici, ve které se objevuje v roli pošťačky. Kateřina Fixová pracuje jako dramaturgyně a je milovnicí amatérského divadla.

FOTO:  TV Nova

Jedna ze scén, kde si maminka herečky Anny Fixové zahrála. Vidíte tu podobu?

 


Franta a Ema jsou sourozenci i ve skutečnosti

Fanoušci Ulice jistě ví, ostatní to možná poznají díky podobě. Představitelé oblíbených uličních sourozenců Franty a Emy jsou sourozenci i ve skutečnosti – Matyáš a Anna-Marie Valentovi.

FOTO:  Nova.cz


Šárka Vaculíková je neteří slavného herce


Tatínek představitelky Adriany z Ulice, Šárky Vaculíkové, je bratrem herce Lukáše Vaculíka, a Šárka je tak jeho neteř. Vidíte tam nějakou podobu?


Podívejte se:
DO PLAVEK! V čem ukazují svá krásná těla u vody herečky a moderátorky?

 

Sofie Filippi a Pavel Karoch

Že je maminkou mladinké Sofie z Ordinace v růžové zahradě 2 herečka Gabriela Filippi, je známá věc, fanoušci sportu ale jistě dobře znají sportovního komentátora a bývalého fotbalistu Pavla Karocha, který je, a to už ví málokdo, Sofiiným tatínkem.


A kdo naopak rodina není?

Příjmení k tomu svádí, ale opak je pravdou. Kláru Cibulkovou z Ordinace v růžové zahradě 2 k Vilmě Cibulkové žádný příbuzenský vztah neváže. I když někteří diváci byli i díky podobným rysům v obličeji přesvědčeni, že jde o sestry.

FOTO:  TV Nova


Nepřehlédněte:
SLAVNÉ DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Kdo šlape svým rodičům na paty?
GLAMOUR FOTO Lucie Borhyové: Objektiv fotoaparátu ji miluje!
VHODNÉ JEN PRO OTRLÉ: Nejdrsnější fotky z natáčení Kriminálky Anděl!

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady