• TV Nova
  • SLAVNÉ DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Kdo šlape svým rodičům na paty?

SLAVNÉ DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Kdo šlape svým rodičům na paty?

SLAVNÉ DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Kdo šlape svým rodičům na paty?

Herectví často koluje v žilách jak rodičům, tak dětem. Kdo ze slavných herců předal svým dětem herecké geny, nebo se s vlastním potomkem dokonce objevil před kamerou? Podívejte se.

Karel Heřmánek ml.

Pětadvacetiletý syn Karla Heřmánka a bývalé televizní hlasatelky Hany Heřmánkové si zahrál už v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Nově teď nastupuje jako nová postava do Ordinace v růžové zahradě, kde si zahraje studenta medicíny Radka Pokorného.


 

Ondřej Rychlý

V případě Ondřeje bylo pořadí seriálů opačné. Nejdříve se objevil v Ordinaci v růžové zahradě, jako syn svého otce, a až potom si střihl roli v seriálu Gympl. Čím je navíc Ondřej starší, tím méně nezapře, že je synem slavného otce.


Sofie Filippi

Jaká matka taková dcera. Tohle pořekladlo platí i v případě šestnáctileté Sofie Filippi, která kráčí v hereckých šlépějích své maminky Gabriely. A matku a dceru dokonce hrají i v Ordinaci v růžové zahradě!

FOTO:  Nova.cz

 

Andrej Lekeš

Staršího ze synů herečky Nely Boudové Andreje můžete vídat v seriálu Doktoři z Počátků, kde hraje syna své mámy. „Zpočátku jsem Andreje na place trochu komandovala, protože jsem to cítila jako svoji zodpovědnost, teď už to ale dělám čím dál míň,“ přiznala Nela. Kromě herectví se Andrej věnuje i hraní na violoncello.

 

Jáchym a Adam Krausovi

Synové moderátora Jana Krause. Staršího Adama hrajícího v Ordinaci v růžové zahradě má známý moderátor s herečkou a výtvarnicí Janou Krausovou, mladší Jáchyma, který si zahrál v seriálu Gympl, s herečkou Ivanou Chýlkovou.


Nepřehlédněte:

DĚTI SLAVNÝCH HERCŮ: Uhodnete, kdo ke komu patří?

Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? VIDEO

SLUNCE, SENO, JAHODY: Takhle teď vypadají hlavní představitelé. Poznali byste je?


Tohle slavné dítě teď hlasem bourá koncertní sály! Víte, kdo to je?


 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady