Kohák nazuje podpatky a vyrazí s Puhajkovou na přehlídkové molo

Kohák nazuje podpatky a vyrazí s Puhajkovou na přehlídkové molo
Zdroj: Nova.cz

Bavič, herec a režisér v jedné osobě, Jakub Kohák na RunTour v Brně rozhodně nezklamal. Nejen, že bavil všechny přítomné, ale na trati se pral o osobní vítězství s Innou Puhajkovou a o výsledek jejich vzájemné sázky.

Pojďme ale postupně, na začátku totiž byl malý hec, kdo že je z těchto dvou známých osobností vlastně rychlejší. Běžci RunTour i oni dva samotní se v názorech rozcházeli. Výsledkem tak byla sázka, která měla vše rozseknout. "Ten pomalejší bude muset splnit potupný úkol!" A sázka byla na světě.

FOTO:  Nova.cz


V případě vítězství Kuby Koháka by musela Inna nazout kopačky a zahrát si se svým sokem a jeho spoluhráči fotbálek. "Nikdy jsem ho nehrála, vždycky jsem byla spíše na hokej," přiznala televizní moderátorka. V opačném případě, tedy při výhře Puhajkové, by Kohák musel do lodiček a absolvovat s nimi na přehlídkovém molu módní show.

FOTO:  Nova.cz


"Vidět ho na podpatcích byla tak velká motivace, že jsem v tom cíli prostě musela být první," smála již po úspěšném dokončení závodu Puhajková. To Kohákovi tolik do smíchu nebylo, poslední metry závodu, které o jeho prohře rozhodly "nasupeně" dokráčel. "Byla dobrá," ušklíbl se napůl vážně a pogratuloval soupeřce v cíli.

FOTO:  Nova.cz


"Kuba je velký gentleman," sklonila velkou poklonu svému parťákovi Puhajková a naznačila, že motivaci vyhrát měla zkrátka větší. Ať už to bylo jakkoliv, je jasné, že Kubu čeká módní přehlídka, na které bude rozhodně hlavní hvězdou. Už brzy se tak máme na co těšit.
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady