GALERIE: Neskutečné! Takhle vypadají reálné postavy a herci, kteří si je zahráli! Je to vůbec možné?

GALERIE: Neskutečné! Takhle vypadají reálné postavy a herci, kteří si je zahráli! Je to vůbec možné?

Film je film, ale realita je mnohdy jiná. Podívejte se, jak vypadají herci a skutečné postavy, které si ve filmu zahráli. Zdá se vám výběr herců povedený?

Andy Kaufmann a Jim Carrey

Komik Jim Carrey si ve filmu Mioše Formana Muž na měsíci zahrál slavného amerického komika a herce Andyho Kaufmanna, který byl označován za nejnápaditějšího komika vůbec.

FOTO:  acidcow.com


Arthur Rimbaud  a Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio už několikrát ukázal, že je schopný zahrát téměr cokoliv. A důkazem je i film Úplné zatmění, ve kterém si zahrál homosexuálního prokletého básníka Arthura Rimbauda.

FOTO:  acidcow.com


Jim Morrison a Val Kilmer

Americký herec Val Kilmer se v 23 let starém snímku The Doors o stejnojmenné hudební skupině s grácií zhostil role Jima Morrisona, který zemřel v pouhých sedmadvacetiletech.

FOTO:  acidcow.comJeffrey Wigand a Russel Crowe

Jeffrey Wigand pracoval pro obrovskou tabákovou společnost, o které věděl víc, než by si přála, aby se dostalo na veřejnost. Celý jeho příběh je námětem filmu The Insider.

FOTO:  acidcow.com


Ron Kovic a Tom Cruise

Vietnamského veterána, který se z velkého vlastence změnil v odpůrce války, si před pětadvaceti lety ve filmu Narozen 4. července zahrál Tom Cruise.

FOTO:  acidcow.com

 
NEPŘEHLÉDNĚTE: 

VIDEO: Všechny SVATBY v Ulici: Která byla ta nej?

Lenka Zahradnická, Petr Buchta, Štěpán Benoni, Robert Jašków a další! Poznáte, co spojuje tyto oblíbené seriálové herce?

  

Sdílet

Nejnovější videa

Články