ČESKÉ HVĚZDY pomůžou nemocným dětem

ČESKÉ HVĚZDY pomůžou nemocným dětem

„Pomáháme fotbalem“ aneb tradiční charitativní exhibice českých hvězd, která svým výtěžkem přispěje onkohematologii dětského oddělení českobudějovické nemocnice. Přijďte se pobavit a pomoct zároveň!

Už sedmý ročník sportovně charitativní akce Pomáháme fotbalem se letos uskuteční v neděli 15. června v útulném areálu fotbalového stadiónu v Roudném u Českých Budějovic od 14 hodin.

Patronem akce, při které se každý rok vyberou desítky tisíc ve prospěch dětské onkohematologie českobudějovické nemocnice, je herec a režisér, Jihočech Jiří Mádl.

Dosud se v předchozích letech podařilo touto akcí získat a předat celkem 370 tisíc korun.

I tentokrát bude výtěžek ze vstupného, příspěvky sponzorů a příjem z prodeje občerstvení předán dětskému oddělení nemocnice. „Moc děkujeme ještě jednou všem, kteří přispěli, a samozřejmě i těm, kteří se chystají přispět letos,“ vzkazuje aktivním účastníkům, sponzorům a divákům primář Dětského oddělení Nemocnice České Budějovice, a. s., MUDr. Vladislav Smrčka.

„Peněžní dary jsou shromažďovány na zakoupení potřebného přístroje k ozařování krevních konzerv, který bude hematoonkologicky nemocným dětem 24 hodin k dispozici.“

Nedělní odpoledne 15. června, jehož vrcholem bude od 14 hodin exhibiční fotbalové utkání Mádl teamu proti Realu Top Praha, představí v akci na trávníku zářivé hvězdy českého šoubyznysu a sportovního nebe.

Letos by se měli zúčastnit kromě Jirky Mádla například Vojta Dyk, Emma Smetana, Dominik Hašek, Jan Koller, Adam Mišík, Leoš Noha, David Suchařípa, Tomáš Novotný, Tomáš Zástěra, Marek Ztracený a mnozí další. Hned po závěrečném hvizdu je připravena autogramiáda přítomných osobností.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady