• TV Nova
  • Dívejte se na Mattoni koktejl festival PRÁVĚ TEĎ! Je plný hvězd!

Dívejte se na Mattoni koktejl festival PRÁVĚ TEĎ! Je plný hvězd!

Nastartujte léto mejdanem z Václaváku – Mattoni Koktejl Festival 2014 nabízí neobyčejný večer naplněný chutnými drinky, nevšedními show barmanů i bohatý hudební program!

I tento rok hostí Mattoni výjimečnou událost, na které světoví barmani poměří své síly v míchání nealkoholických koktejlů, a to v doprovodu nejlepších českých a slovenských kapel! A že se bude na co koukat, dokládá i program festivalu. Večer je určený nejenom pro vyznavače zdravého životního stylu, ale i pro širokou veřejnost a fanoušky kvalitní hudby.
 

FOTO:  TV Nova


Těšte se na živá vystoupení nejlepších českých a slovenských kapel a hudebníků. Své hity zahrají Vojta Dyk & B-Side Band, Chinaski, MIG 21, No Name, Miro Žbirka, Ewa Farna nebo Debbi a Lipo.

FOTO:  Herminapress.cz


Večerem provází Leoš Mareš, který postupně přivítá šest významných hostů z řad celebrit – Jakuba Koháka, Josefa Váňu, Ewu Farnou, Maroše Kramára, sourozence Valentovi a Táňu Kuchařovou. Ti všichni zde vystoupí jako tzv. patroni soutěžících barmanů, aby byli nejenom jejich oporou, ale také „parťákem“ na pódiu.

Buďte u toho! Přímý přenos Mattoni koktejl festivalu z Václavského náměstí odstartoval na TV Nova ve 21.30!

Více informací na www.koktejlfestival.cz.

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady