• TV Nova
  • Tyto krasavice se točily kolem Harry Pottera. Která ho nakonec dostala do chomoutu?

Tyto krasavice se točily kolem Harry Pottera. Která ho nakonec dostala do chomoutu?

Tyto krasavice se točily kolem Harry Pottera. Která ho nakonec dostala do chomoutu?
Zdroj: Oficiální zdroj

Nejznámější čaroděj světa Harry Potter (Daniel Radcliffe) byl vždy miláčkem žen. Ale jen málo z s kterou nich si skutečně připustil k tělu. Byly to celkem tři dívky a není žádným tajemstvím, že jednu si nakonec i vzal za ženu. Podívejme se jim na zoubek.

Je to tak, i z Harryho Pottera bude ženáč. Pokud tomu nevěříte, přesvědčí vás o tom poslední a neobyčejně dramatický díl velkolepé ságy o mladém čarodějovi s názvem Harry Potter a Relikvie smrti II. část, kterou v sobotu v premiéře odvysílá TV Nova ihned po Sportovních novinách.

Od počátku příběhu se kolem Harryho točila Hermiona Grangerová, kterou hraje stále populárnější anglická herečka Emma Watson. Stačí si vzpomenout na jejich společný a hodně osobní tanec v předposledním dílu ságy. Nejednoho diváka jistě napadlo: Nedají to spolu nakonec dohromady

FOTO:  Archiv TV Nova


Další ve hře o titul manželky Harryho Pottera je zrzka Ginny Weasleyová, kterou ztvárnila Bonnie Wrigth. Nelze zapomenout na jejich první polibek v dílu s podtitulem Princ dvojí krve. Ostatně romantickou líbáčku si zopakovali i v předposledním dílu. Ginny, sestra Harryho nejlepšího kamaráda Rona, byla do Harryho zamilována odjakživa, ale Harry měl jiné preference a dával přednost dívkám asijského typu.

FOTO:  Archiv TV Nova


Největší naděje honosit se příjmením Potterová vždy měla krásná Cho Changová, kterou hrála skotská herečka s asijskými kořeny Katie Leung. Byla to právě ona, komu Harry věnoval svůj první polibek v životě. Pravdou je, že se na chvíli rozešli, ale jak už to bývá, stará láska nerezaví.

FOTO:  Archiv TV Nova


Která z nich Harryho nakonec uloví a pokud ho chcete vidět jako vyzrálého třicátníka s dítětem a manželkou po svém boku, nenechte si ujít premiéru filmu Harry Potter a Relikvie smrti II. část, kterou v sobotu od 20:20 vysílá TV Nova.


Emma WatsonBonnie WrigthKatie Leung

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady