Babovřesky 2 slibují ještě větší porci humoru! Takhle to žilo na premiéře

Letní komedie Zdeňka Trošky - Babovřesky 2 - si před pár dny odbyla premiéru na stříbrných plátnech, a to v doprovodu zvučných jmen, bujarého potlesku a hlavně dobré nálady. Příběh začíná tam, kde první díl skončil, a co nabídne? A jaké zákulisní perličky a drby jsme od tvůrců a herců vymanili? Zjistíte v reportáži.

„Když jsme začínali s natáčením prvního dílu, věděli jsme, že se to lidem snad bude líbit, že se u toho budou bavit. Nečekali jsme ale, že úspěch bude tak obrovský, a že si diváci, ale i herci „vynutí“ druhý díl. A já jsem za to nesmírně rád! To je moje největší odměna za film, to je můj největší Oskar. To je můj největší honorář – spokojený a nadšený divák. A my jsme se s celým naším týmem snažili, aby dvojka byla neméně veselá, ale i napínavá. A aby všem zase tekly slzy, a to od smíchu,“ řekl autor scénáře a režisér Zdeněk Troška, který na premiéře ještě prozradil, že nezahálí a v tuto chvíli připravuje další pokračování komedie – Babovřesky 3.
 

Podívejte se na trailer k Babovřeskám 2:

Zdroj: oficiální zdroj

Do hlavních rolí obsadili tvůrci herce zvučných jmen: Lukáše Langmajera, Janu Synkovou, Veroniku Žilkovou, Lucii Vondráčkovou, Pavla Kikinčuka, Bronislava Kotiše a Jana Dolanského. Dále se ve filmu ve vedlejších rolích objeví: hokejisté NHL, Jiří Pecha, Lubomír Kostelka, Jan Kuželka, Miriam Kantorková, Michal Pavlata a mnoho dalších.

FOTO:  TV Nova


Novinkou proti prvnímu dílu je i fakt, že souběžně s filmem vychází o Babovřeskách i knížka: Babovřesky aneb U nás ve vsi je to hezký a je určena především těm, kteří si laskavý svět Troškovy vesnice zamilovali a nechtějí se s ním loučit, jen proto, že film v kině už skončil. Proto je určitě potěší nejen babovřeské příběhy převedené do literární podoby, ale i desítky a desítky barevných fotografií protagonistů i filmových situací. Knížka obsahuje i reportáže, rozhovory a kuriozity z natáčení - a dokonce i podrobný plán obce, na němž si mohou čtenáři zahrát babovřeské Člověče nezlob se.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady