Film Kandidát: Krásná Bendová v pravdivém příběhu, který se nikdy nestal...

V dnešní době jsou nejcennějším zbožím informace. Film Kandidát ukazuje velkou moc médií, která manipulováním s událostmi mohou ovlivňovat celý svět. Příběh sleduje zákulisí politické kampaně kandidáta na prezidenta.

Do volby hlavy státu zbývají 2 měsíce. Úspěšný a vlivný majitel reklamní agentury Adam Lambert přijímá lukrativní zakázku. Má realizovat prezidentskou kampaň pro zvláštního kandidáta – nevýrazného, maloměstského podnikatele. Cílem je pouze rozvířit politické vody a ubrat pár hlasů protistraně.
 

Nepřehlédněte:
Tak tohle se (ne)povedlo! Hlasujte o nejlepší televizní moment, který pobavil republiku!

FOTO:  Archiv TV Nova


Lambert je zvyklý bez skrupulí každým manipulovat a vždy dosáhnout svého. Jenže na večírku v klubu se nechá vyprovokovat a uzavře sázku se svým rivalem – Ivanem Mullerem, který pracuje pro jasného favorita celých voleb. Ve hře je přibližně sedm miliónů eur. Lambert vsadil všechen svůj majetek na jediného koně, neznámého kandidáta. Zapřísáhnul se, že z této nuly udělá nového prezidenta, a to rovnou v prvním kole prezidentských voleb…

FOTO:  Archiv TV Nova

Kandidát zobrazuje, co se na politické scéně děje nebo velmi lehce udát může. Je cynickou analýzou společnosti, která se nechá manipulovat bohatými a mocnými. Ti, kteří tahají za nitky, vytvářejí svět, ve kterém mizí hranice mezi pravdou a iluzí či dobrem a zlem.

Podívejte se:
Koučové Hlasu se porvali o nejlepší hlas! Vojtek skončil na podlaze

FOTO:  Archiv TV Nova


Film, který žánrově propojuje černou komedii se špionážním thrillerem, vzniknul v česko-slovenské koprodukci. V hlavních rolích se představí řada známých českých a slovenských herců – Marek Majeský, Michal Dlouhý, Roman Luknár, Pavel Nový, Michal Kubovčík, Alice Bendová a další.

Film kandidát má premiéru ve čtvrtek 27. 2. 2014.

Nepřehlédněte:
Exkluzivně z Ulice: Fotky Kláry a Adriany, které jste dosud neviděli
Dara Rolins má nový videoklip! Nakoukněte do jejího soukromí
PŘÍPAD KLÁRA EXKLUZIVNĚ: Dohnaly drogy Adrianu k vraždě?

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články