Tak tohle se (ne)povedlo! Hlasujte o nejlepší televizní moment, který pobavil republiku!

Tak tohle se (ne)povedlo! Hlasujte o nejlepší televizní moment, který pobavil republiku!

Za dvacet let vysílání televize Nova se vedle povedených momentů přirozeně objeví i nějaké ty omyly. Podívejte se na nezapomenutelné momenty, které se za 20 let nastřádaly na kontě zpravodajských relací TV Nova!

Hlasujte pro první pětici těch nejlepších videí. Druhou část s další pětkou najdete ZDE!


Drama pod kořenem


Absolutní legenda naší zpravodajské tvorby! Video se stalo virálním a nasbíralo na internetu desetitisíce zhlédnutí a dočkalo se několika parodií. Jasný důkaz, že se nevěnujeme jen velkým celostátním tématům, ale také příběhům obyčejných lidí.

Zdroj: Nova.cz


„Profesionální“ komentář Václava Tittelbacha 

Díky tomuhle jednomu nepovedenému komentování museli nováčtí „sporťáci“ napravovat svoji pověst hodně dlouho. Dnes už je ale všechno zapomenuto a komentátoři stanice Nova Sport patří ke špičkám ve svém oboru.

Zdroj: Nova.cz


Chléb Ládi Hrušky

V jedné písni se zpívá, že chleba padne na zem vždycky namazanou stranou. O pravdivosti tohohle tvrzení se chtěl přesvědčit reportér Láďa Hruška, jehož exaktně pojatá reportáž odstartovala lavinu podobného testování v tuzemských domácnostech.

Zdroj: Nova.cz


Emma Smetana na výletě

Moderátorka Emma Smetana se někdy tak usilovně připravuje na vysílání, že přestává vnímat okolí. Do studia přišla druhým vchodem a příkaz režiséra, ať se ihned přesune na druhou stranu, splnila beze zbytku. Jen jí nedošlo, že by bylo jaksi lepší při vysílání projít spíše za kamerou a ne hned kolem moderátorů.

Zdroj: Nova.cz


Markéta Fialová vs. „modrá“ obrazovka

Výraz „blue screen of death“ zná každý počítačový fanda. Jde o fatální selhání počítačové techniky. S gracií sobě vlastní tomu čelila i Markéta Fialová, když v přímém přenosu Nočních Televizních novin sváděla nerovný zápas s vyskakovacími okny.

Zdroj: Nova.cz


Hlasujte pro první pětici těch nejlepších videí. Druhou část s další pětkou najdete ZDE!Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady