FOTO HÁDANKA: To je ale změna! Poznáte hvězdy Novy, jako malá miminka?

FOTO HÁDANKA: To je ale změna! Poznáte hvězdy Novy, jako malá miminka?

Stárnutí se bohužel nevyhne nikdo. Zub času se tak podepsal i na oblíbených moderátorech či zpěvácích! Jak se tedy během let měnily tváře známých herců a bavičů? Podívejte se a tipujte. Poznáte je všechny?

Budoucí hvězdou Televizních novin se měl zanedlouho stát Rey Koranteng, který, když mu byl jeden rok, žil v Ghaně. Na fotce s babičkou už v Praze.

Od dětství se věnovala krasobruslení a kdyby jí někdo tenkrát řekl, že jednou bude oblíbenou herečkou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, asi by se tomu zasmála. Naštěstí se později Dana Morávková rozhodla studovat DAMU a tak ji můžeme vídat na televizních obrazovkách. Láska ke krasobruslení jí však zůstala stále.

 


V roce 2002 jsme oslavili devátý rok Novy, co dělal Ondřej Brozbohatý ve svých devíti? „Samozřejmě jsem chodil poctivě do školy a věnoval se našim psům. I díky tomu jsem živoucím důkazem toho, že alergie na psy nemusí být nutnou překážkou.V šesti letech nastupovala Lucie Borhyová na základní školu. Na fotce z poslední předškolní dovolené s rodiči u moře.

Tento roztomilý buclatý chlapeček vám zpříjemňuje ranní vstávání. Po boku Hany Reinders totiž uvádí Snídani s Novou. Hádáte správně, naháč na fotce je moderátor Petr Říbal.

FOTO:  Evropa 2


Sabině Laurinové
je na fotce v době, kdy jí byly čtyři roky. Dětství trávila v pražském Podolí a snila o tom, že jednou bude prodavačkou, detektivem nebo kabaretní umělkyní.

Tahle vysmátá kudrnatá holčička na fotografii je budoucí multitalent. Není se čemu divit, zpěvačka Marta Jandová má hudbu má v genech po otci Petru Jandovi. Jak se později ukázalo, Martě jde i herectví či porotcování v talentových soutěžích.

V pěti letech byla Nova ještě malá slečna, jak to podle vás slušelo Petrovi Rychlému jako malému klukovi?

Jak je vidět, úsměv šel této blondýnce již od mala. V dnešní době nám to každé ráno ukazuje po boku svého manžela ve Snídani s Novou. Zorka Hejdová je prostě smíšek a slušelo jí to i s chybějícím zubem, co říkáte?

FOTO:  Evropa 2

Už ve dvou letech Martin Dejdar věděl, jak správně zapózovat. Herecký talent se v něm zkrátka nezapřel ani v tak útlém věku. O 28 let později se nám představil v Ptákovinách a o dalších třináct let později zosobnil kultovní postavu Ozzáka v sitcomu Comeback.

V tomto nenápadném roztomilém chlapečkovi by málokdo hledal budoucího vítěze pěvecké soutěže SuperStar, že? Martin Chodúr je dnes, 7 let od vítězství v soutěži, otcem dvou krásných dětí a stihl již nazpívat 3 sólová alba.

Tak schválně, poznáte tuhle rozesmátou holčičku s rozvernými culíky? Podoba je určitě jasná na první pohled. Míša Doubravová, dnes už Tomešová, svůj úsměv totiž nezapře. Míšu diváci znají jako Bětku Klimešovou z Ulice. Teď si ale dává od hraní na čas pauzu, čeká totiž své první miminko.

FOTO:  Facebook/ Profimedia.cz

Uhádnete, vedle které krásky dnes moderuje tento pohledný sympaťák? Samozřejmě, že za moderátorský pultík zasedá Martin Pouva vedle Kristiny Kloubkové.

V dětství se tento roztomilý kluk věnoval atletice, ale i zpěvu a tanci. V dospělejším věku si zkusil roli modela a žil nějaký čas v Brazílii. Teď má Martin Čermák svou vysněnou práci - moderuje Sportovní noviny.

FOTO:  TV Nova


Petr Novotný
je na fotografii se svým synem Pavlem Novotným.

Nepřehlédněte:

Tahle roztomilá holčička letos bodovala v Tváři! Víte, kdo to je?

TA BYLA ROZKOŠNÁ! A kukuč jí zůstal i dnes, kdy hraje v Ulici!

 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady