První společná fotka koučů Hlasu 2014 je na světě!

První společná fotka koučů Hlasu 2014 je na světě!
Zdroj: Archiv TV Nova

Pepa Vojtek, Michal David, Marta Jandová, Dara Rolins a Majk Spirit se poprvé objevili na společné fotce nové řady nejlepší hudební show Hlas! Koučové se na fotografii snaží stisknout červené tlačítko, prostřednictvím kterého si v soutěži vybírají zpěváky do svého týmu.

Je jasné, že mezi nimi vypukne boj o ty nejlepší hlasy. „Moc se těším na nové a nadějné zpěváky. Vždycky jsem si přála, abych měla na soutěžící co nejvíc času, abych jim mohla radit a opravdu je poznat,“ říká nováček mezi kouči Marta Jandová. I ostřílená koučka Dara Rolins se na své opětovné působení v Hlasu těší. „Je to dokonalý způsob, jak na sebe může člověk upozornit, a já jsem ráda, že můžu být tou, která upozorní na ty, kteří si vaši pozornost zaslouží.“

A takhle fotky vznikaly:

Galerie


Buďte součástí Hlasu i vy! Přijďte se podívat na jeho natáčení. Nepropásněte šanci vidět na vlastní oči kouče Daru Rolins, Martu Jandovou, Josefa Vojtka, Michala Davida a Majka Spirita a buďte součástí výběru budoucí pěvecké hvězdy! Natáčení nového ročníku soutěže Hlas startuje už 3. února. Jedna vaše registrace se přitom rovná vstupu rovnou pro čtyři osoby! Neváhejte a zaregistrujte se na ZDE.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články