Sexy tělo Ryana Goslinga vás dostane. Už DNES!

Sexy tělo Ryana Goslinga vás dostane. Už DNES!
Zdroj: TV Nova

Americký talentovaný herec Ryan Gosling patří mezi největší star Hollywoodu, přestože doposud nezískal žádné velké ocenění. Nicméně se zdá, že to je jen otázka času. Hovoří za to už 4 nominace na Zlaté glóby. Mimo herecké umění mu nelze upřít i to, že je také miláčkem žen. Ostatně po filmu Bláznivá, zatracená láska, kde ukázal své dokonalé tělo, mu propadly tisíce fanynek.

V americké komedii Bláznivá, zatracená láska (v sobotu na TV Nova, 20:20) hraje Ryan krasavce Jacoba Palmera. Sexy třicátník s vypracovanou postavou a lamač srdcí si ve filmu vezme pod svá křídla usedlého čtyřicátníka Cala Weavera (Steve Carrela), který se vzpamatovává z rozvodu, snaží se zapomenout na milovanou ženu a začíná žít nový život. Roztáčí se tak kolotoč bouřlivého života plného krásných žen a probdělých nocí.

FOTO:  Nova Cinema

Při jedné ze scén se Ryan Gosling ukáže v celé své kráse a pochlubí se svým dokonalým tělem. Legendární moment, kdy svlékne triko před jednou ze svých obětí a ukáže “pekáč buchet“, vás také dostane. Věta: „Sakra, to jako vážně? Jsi jako z photoshopu“, plně vystihuje daný moment.
 

Nezapomeňte, komedie Bláznivá, ztracená láska už dnes ve 20:20 na Nově.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady