Kutheil z Hlasu se stal muzikálovou hvězdou, ale přišel o lásku!

Kutheil z Hlasu se stal muzikálovou hvězdou, ale přišel o lásku!
Zdroj: Archiv TV Nova

Hlas ČeskoSlovenska otevřel před půldruhým rokem Petru Kutheilovi dveře nejen do muzikálového světa.

„Jsem moc rád, že mi účast v Hlasu ČeskoSlovenska umožnila spolupracovat třeba na muzikálu Kapka medu pro Verunku. Je fajn, když se vám ozvou přímo sami producenti. Založil jsem si i vlastní rockovou kapelu Kutheil - The Rock Fusion. Navázal jsem spolupráci s Kamilem Střihavkou. Dokonce mě pár lidí požádalo, abych jim složil song,“ vypočítává úspěchy Petr.

FOTO:  Archiv TV Nova


Petr Kutheil zazpíval Karla Gotta:

 

I úspěch má ale svou stinnou stránku. „Kvůli náročné práce jsme se rozešli s přítelkyní. Těžce nesla, když mi fanynky dávaly zamilované komentáře na Facebook nebo mě lidé poznávali na ulici. Teď jsem sám. V období po rozchodu jsem si svobodu dost užíval, ale teď se věnuju hlavně práci.“


Takhle vystupoval v Hlase, ještě po boku své přítelkyně:

Hlas ČeskoSlovenska je zpět! Nejlepší zpěváci Česka a Slovenska, čtyři slavné osobnosti v rolích koučů a největší hudební show současnosti, jejímž cílem je najít ten nejlepší hlas – to je Hlas ČeskoSlovenska, který se již brzy vrátí na obrazovky TV Nova! Do boje o vítězství se můžou přihlásit všichni talentovaní zpěváci a zpěvačky starší 16 let a nově také pěvecká dua! Stačí vyplnit formulář na nova.cz. Všichni přihlášení musí splnit jediné kritérium – mít pěvecký talent.

Petrova vystoupení si připomeňte ZDE!

Hlas je znovu tady, přihlaste se, vítěz získá cenu v hodnotě 2 milionů koru!

Hlas

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady