• TV Nova
  • Šafránková a Abrhám po letech opět spolu ve filmu! Přijde letos Ježíšek?

Šafránková a Abrhám po letech opět spolu ve filmu! Přijde letos Ježíšek?

Libuše Šafránková a Josef Abrhám opět spolu na plátně! Do českých kin míří nový film režisérky Lenky Kny - láskyplná komedie Přijde letos Ježíšek?, v němž září tato dvojice v hlavních rolích!

Symbol Vánoc, Ježíšek, dorazí letos v předstihu díky nové láskyplné komedii režisérky Lenky Kny Přijde letos Ježíšek?, která vstupuje do českých kin již 5. prosince!

FOTO:  Nova.cz


V hlavních rolích se objeví řada oblíbených českých herců – Josef Abrhám a Libuše Šafránková, kteří si po letech zahrají filmové partnery – dále Václav Postránecký, Igor Chmela, Danica Jurčová nebo Pavel Kříž. Vzhledem k tomu, že film vznikal v česko- slovensko- mexické koprodukci – v úlohách Josého manželky a dcery se představí mexické herečky - Dolores Heredia a Aislinn Derbez.

FOTO:  Nova.cz


„Když jsem dostal scénář tohoto filmu – a musím říct, že po dlouhé době jsem se potkal se scénářem, z kterého jsem měl opravdu radost - věděl jsem, že tady ty možnosti pro to nechat divákovi prostor pro úsměvnost a přitom netlačit na pilu, jsou. A paní režisérka je s námi při natáčení dál rozvíjela a umožňovala nám dostat do příběhu především tu pravdivost. A to mně stačí. Vždyť život není jen úsměvný. A když je, tak zaplať pánbůh za to! Takže já jsem naprosto klidný. Ono to tam je! “ říká o filmu Josef Abrhám.

FOTO:  Nova.cz


Autorka scénáře a režisérka Lenka Kny zasadila do předvánočního času v kouzelné Praze příběh, v němž se protnou osudy lidí z opačných konců světa. Vánoce jsou pro většinu lidí nejoblíbenější svátky roku. Období, v němž dáváme vřeleji než v jiném čase najevo své city, nabízí ideální příležitost ke spojení reálného, současného příběhu s magickými prvky, které k vánočnímu času již po staletí patří.

FOTO:  Nova.cz


Šarmantní šedesátník José se vrací po třiceti letech emigrace do Čech. Jeho dcera Penélope se marně snaží otěhotnět a věřící mexická manželka Dolores je přesvědčena, že poslední nadějí je zázrak, který by v předvánočním čase mohlo splnit slavné Pražské Jezulátko. Přestože byl José přesvědčen, že se do rodného města již nevrátí, podlehne naléhání dvou žen svého života a v adventním čase vyrazí. Josého příjezd do Prahy je návratem radostným i bolestným – vrací se do míst, která znával i ke vzpomínkám, které najednou ožívají. Nejen, že se setkává se svou bývalou láskou, svým starým přítelem, ale ještě mu minulost přichystá překvapení. Brzy se ukazuje, že adventní čas a starobylá Malá Strana ukrývá několik dalších tajemství a na zázrak šťastného konce čekají i další bytosti.

Vše o filmu najdeteZDE!
 

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady