Nový kino hit v roce 2013? Předprodeje vstupenek na KAMEŇÁK 4 jsou rekordní!

Nový kino hit v roce 2013? Předprodeje vstupenek na KAMEŇÁK 4 jsou rekordní!
Zdroj: bontonfilm

Už dnes vstupuje oficiálně do kin v premiéře nová komedie KAMEŇÁK 4, která navazuje na motivy původní trilogie. Po deseti letech se tak do kin vrací Kameňák, který, jak se ukazuje, už nyní v předprodejích, se může stát novým kino hitem letošního roku po komedii Babovřesky!

Vše je pod heslem: MÁTE, CO JSTE CHTĚLI…

Nasazení filmu v desítkách českých kin jen svědčí o tom, že přichází nová, česká a tuze vysmátá komedie, kterou MUSÍTE VIDĚT.

FOTO:  bontonfilm

Prvotní čísla z předprodejů napovídají tomu, že se po Babovřeskách se rodí další kino hit! Lze předpokládat, že tahle komedie od producentů Kameňáků a Babovřesek bude aspirovat na letošní další filmový trhák, co se návštěvnosti kin týče.

FOTO:  bontonfilm

„Všichni, kteří to už měli šanci v předpremiérách vidět, byli nadšení, váleli se smíchy, vycházeli ze sálů odpočatí, s dobrou náladou a vysmátí. A to bylo cílem, když jsme do toho šli. A já říkám – MÁTE, CO JSTE CHTĚLI,“ říká producent KAMEŇÁKU 4 Pavel Pásek s tím, že desítky tisíc diváků si přáli pokračování Kameňáků a od uvedení posledního, třetího před deseti lety, psali a prosili, ať se natočí další.

FOTO:  bontonfilm

„A tak jsme jim vyhověli a Kameňák 4 je tu. Kdo prostě neuvidí Kameňák, jako by nebyl!“ dodává Pavel Pásek.

Komedie, v které nechybí intriky, zápletka, sex, modrý pramen, marihuana, a který je ve stylu – už to není jen o sexu, ale i o hulení, volně navazuje na přechozí díly. Proto v ní diváci uvidí jak „staré známé“ postavy, tak i ty nové. A není jich málo! Jde o velmi zvučná jména, takže i po stránce hereckého obsazení, je rozhodně na co koukat!

FOTO:  bontonfilm

V hlavních rolích se objeví: Václav Vydra, Dana Morávková, Bob Klepl, Alice Bendová, Hana Čížková, Josef Laufer, Zdeněk Srstka, Jiří Pomeje, Martin Dejdar, Martin Maxa, Václav Glazar, Jan Skopeček, Lubomír Lipský, Václav Upír Krejčí, Vincent Navrátil, Pavel Novotný, David Gránský a mnoho dalších…

TRAILER si pusťte ZDE!
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články