Největší kočky slavnostní premiéry Donšajnů!

Největší kočky slavnostní premiéry Donšajnů!
Zdroj: Jakub Deml

K červenému koberci patří krásné ženy v krásných róbach. Podívejte se, komu to slušelo včera v Rudolfinu nejvíce!

Olga Menzelová

Žena, která disponuje vnitřní noblesou a nepřehlédnutelným sex-appealem. Touto kombinací se u nás může pyšnit málokdo. Její módní vkus tomu odpovídá, elegantní kombinace, které přesně odpovídají vybraným společenským událostem. Oscarový režisér se může chlubit opravdu originálním klenotem. Doba, kdy byla na mušce bulváru kvůli nemanželské dceři, kterou má s Jaroslavem Brabcem, je ta tam a Olga se znovu hřeje na výsluní hvězd českého showbyznysu, kam tento pár bezpochyby patří.

FOTO:  Herminapress.cz

 

Dana Morávková


Odporuje rčení, že jenom muži zrají jako víno. Dana s přibývajícím věkem mládne. V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 právě prožívá nelehké životní období rozvodu. V soukromém životě má ale štěstí na rozdávání. Spolu s Petrem Maláskem tvoří nejstabilnější pár českého showbyznysu. Do společností ji tentokrát doprovodil syn Petr, ale kdybyste to nevěděli, hádali byste, že je na fotografii syn se svou matkou? Gratulujeme!

FOTO:  Herminapress.cz

Lucie Benešová

Po těhotenském bříšku ani stopa, Lucie je už zase ve formě a nenápadná elegance jí sluší. Učitelka Lenerová ze seriálu Gympl se na premiéře ukázala se svým manželem Tomášem Matonohou. Jak se vám líbila?

FOTO:  Herminapress.cz

Petra Svoboda

Moderátorka Televizních novin vsadila na zlatou. Barva je velmi zrádná a ne každému sluší, Petra to s ní ale vyhrála. Na slavnostní premiéře doslova zářila. A nejeden muž se musel hlídat, aby se za krásnou moderátorkou neotočil!

FOTO:  Herminapress.czKomu to na premiéře slušelo nejvíc?
HLASUJTE!Čtěte také:

Filmová událost roku: Slavnostní premiéra Menzelových Donšajnů!

Film Donšajni: Podívejte se, co jim přeje Woody Allen

Libuše Šafránková o Donšajnech: První natáčecí den byl fatální
 
Sdílet

Nejnovější videa

Články