Hvězdně obsazený Signál v sobotu na Nově!

Hvězdně obsazený Signál v sobotu na Nově!
Zdroj: oficiální zdroj

Dyk, Hádek, Josefíková, Roden nebo Menzel, to je letmý výčet hereckých hvězd, které nabízí skvělý film Signál. Komedie o dvou vypečených podvodnících, kteří fingovaně hledají nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače, nabídne nejen řádnou dávku humoru, ale i lechtivou scénu krásné Evy Josefíkové.

Právě Vojta Dyk a Kryštof Hádek se objeví v rolích podvodníků, kteří chtějí vylákat peníze z nic netušících obyvatel malé rázovité vesničky. Ti se zase snaží získat mladé nepoctivce na svou stranu, a neváhají k tomu využít všemožných prostředků.

Zmíněná lechtivá scéna půvabné Evy Josefíkové se nekoná z vypočítavosti, ale z čistého vzplanutí ke Kryštofu Hádkovi. Jejich milostnou chvilku si ale vyslechne celá vesnice. Mladá dvojice se hrátkám totiž oddává v kanceláři starosty a nedopatřením spustí obecní rozhlas.

Film Signál byl příležitostí k setkání Evy Josefíkové s režisérem Jiřím Menzelem. Mladinkou herečku známou z filmů Čertova nevěsta nebo Probudím se včera mohou čeští diváci už brzy vidět v novém Menzelově snímku Donšajni. Film, který bodoval při světové premiéře na jednom z nejprestižnějších světových festivalů v kanadském Montrealu, bude mít českou premiéru už 26. září.

SIGNÁL uvidíte už v sobotu ve 20:20 na Nově!
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady