Jiří Menzel poděkoval Táboru. Zdarma tu promítal své starší filmy

Jiří Menzel poděkoval Táboru. Zdarma tu promítal své starší filmy
Zdroj: oficiální zdroj

Natáčení nového filmu Jiřího Menzela Donšajni již skončilo a brzy si odbyde svou českou i světovou premiéru. Tvůrci filmu veřejně poděkovali obyvatelům Tábora za pomoc promítli jim Menzelovy starší filmy.

Přesně měsíc strávili tvůrci filmu Donšajni v Táboře. Na polovinu prázdnin se stal pro štáb druhým domovem. Zvládnout náročný natáčecí plán se týmu Jiřího Menzela podařilo především díky skvělé spolupráci s místními. „Vedení města, policie, hoteliéři, ti všichni nám nebývale vyšli vstříc, rozhodně nad rámec svých běžných povinností,“ pochvaluje si spolupráci výkonný producent filmu Misu Predescu. „Ale překvapila nás také ochota a ohleduplnost lidí v ulicích. Bez problémů snášeli různé uzavírky a omezení dopravy či pohybu chodců.“

Režisér Menzel se tedy rozhodl obyvatelům Tábora veřejně poděkovat. Prostřednictvím letního kina Biograf Láska, které Donšajni přivezli na Žižkovo náměstí, všem občanům Tábora promítl zdarma své starší legendární filmy. A promítat se v místním kině budou i Donšajni. A řada místních se uvidí přímo na plátně v epizodních a komparzních rolích.

Prostopášnou komedii Jiřího Menzela Donšajni můžete vidět od 26. 9. 2013 v českých kinech. A v hlavních rolích se vám představí Jan Hartl, Libuše Šafránková, Martin Huba, Jiřina Jirásková a Ivana Chýlková.

Sledujte filmy online zadarmo na 7 dní na Voyo. Oceňované zahraniční snímky i česká klasika, a to vše bez reklam!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady