Tereza Voříšková se nahoty nebojí

Tereza Voříšková se nahoty nebojí

Krásná Tereza Voříšková patří k nejnadanějším českým herečkám mladé generace. Na svém kontě má desítky filmů všech žánrů a v řadě z nich neváhala ukázat své svůdné křivky. Nahotou svoji hereckou kariéru odstartovala a v tomto trendu pokračuje dál.

Tereza Voříšková se  v celé své kráse poprvé předvedla  v komedii pro náctileté Rafťáci. Nejenže ukázala svoje drobná ňadra. Vidět bylo doslova vše.

O něco opatrnější ale stále krásná a sexy byla ve filmu Bobule, který vysílá TV Nova už tuto neděli od 20:20. Televizní diváci tak opět budou moci obdivovat její dokonalé tělo. Tomu nakonec podlehl i Kryštof Hádek. Právě při natáčení tohoto snímku se mladí herci seznámili a začali svůj vztah, který je dnes už ael minulostí.

Něco málo překvapivě ukázala Tereza i v pohádce Peklo s princeznou. Zde se sice zcela neodhalila, ale v jedné vodní scéně jí halenka k tělu přilnula natolik, že potěšila nejedno pánské oko.Nejbližší možnost, kde diváci budou moci sledovat krásu křivek Terezy Voříškové, se naskytne v neděli na TV Nova ve filmu Bobule.
 
Sdílet

Nejnovější videa

Články