Kroupa & Klíma vs. mafie podruhé. Natáči se nová Expozitura!

Kroupa & Klíma vs. mafie podruhé. Natáči se nová Expozitura!
Zdroj: Nova.cz

Osvědčené scénáristické duo Kroupa - Klíma opět sáhlo do svého šuplíku plného nekalých praktik a rozpletených zločineckcýh síti a vytvořilo pro vás ještě dramatičtější situace, než v první serii!

Jen několik minut uplynulo od první klapky, která padla na zámku v Hořovicích. Začala se tak natáčet druhá řada oblíbeného seriálu Expozitura. Zástupci televize Nova, tvůrci seriálu a herci slavnostně pokřitili za účasti novinářů první klapku a ředitelka sekce vlastní výroby Lucie Kršáková připomněla, že televize Nova stále investuje do nových projektů. "Mám velkou radost, že jsme se tu mohli setkat u příležitosti první klapky tak mimořádného seriálu, kterým Expozitura bezesporu je." Scénář pokračování seriálu napsali respektovaní investigativní novináři Josef Klíma a Janek Kroupa a zároveň naznačili, o čem druhá řada bude. "Příběhy v nové řadě jsou opět inspirovány skutečnými událostmi. Diváky čeká napínavá podívaná s prvky thrilleru z prostředí nejvyšší společnosti."

FOTO:  Nova.cz

Ve druhé řadě budete potkávat své oblíbené hrdiny Terezu Hodačovou a Dana Chládka v podání Hany Vagnerové a Roberta Jaškówa, jehož postava dozná velkých změn. "Stane se ze mě podivínský samotář, do mého života vstoupí nová žena a také se ukáže, že jsem zapletený do kauzy kolem prezidenta České republiky. Hlavu státu ztvární populární herec Jan Kraus a diváci se můžou těšit na řadu dalších nových herců, například Annu Šiškovou, Marka Taclíka, Andreu Opavskou nebo Jiřího Dvořáka.
 

 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady