Co vše pro svého mazlíčka obětuje Ondřej Brzobohatý?

Co vše pro svého mazlíčka obětuje Ondřej Brzobohatý?
Zdroj: TN.cz

Oblíbení herci a moderátoři představili své pejsky a podělili se s námi o několik soukromých zážitků.

Jana Stryková: Moji popelnicovou dámu Besy si před lety málem nechali Holanďani

FOTO:  TV Nova

Jana Stryková, která hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 sestřičku Kateřinu, prozradila, jak málem přišla před lety o svoji fenku Besy, které přezdívala popelnicová dáma. Naštěstí celý příběh dobře dopadl a šílený strach vystřídalo štěstí z opětovného setkání Besy a její majitelky.
„Byla jsem na návštěvě u známých v Holandsku. Besy si spletla patro a šla do spodního bytu. Nějakou chvíli mi trvalo, než jsem si všimla, že postrádám svoji fenečku. V bytě pod námi jí otevřeli nějací Holanďani, kteří si ji nechali u sebe doma. Já jsem lítala po celém okolí a psa hledala. Nemohla jsem Besy nikde najít,“ říká Jana Stryková. A jak se nakonec Janě povedlo ztracenou Besy najít? „Besy jsem objevila až po celém dni, kdy ji šli lidé, kteří ji objevili, vyvenčit. Kdybych se s nimi nepotkala, tak by si ji asi nechali,“ dodala Stryková.
Nyní má oblíbená herečka šestiletého Jonáše. Krátkosrstou kolii si pořídila přes internet. „Jela jsem se podívat na štěňátka a už jsem se vrátila s Jonášem. Je hrozně učenlivý, klidný a trpělivý. Odmalička ho beru mezi lidi, na natáčení nebo do divadla,“ říká Jana.
 

Dana Batulková: Našemu jezevčíkovi říkáme autobus

FOTO:  Archiv TV Nova

Herečka Dana Batulková je vášnivou pejskařkou, chová tříletou maďarskou ohařku Abby a devítiletého jezevčíka Huberta.
„Pejsci jsou pro mě radost. Bydlíme na konci Prahy, kde máme obrovskou zahradu, takže se tam můžou vyřádit,“ prozradila herečka, kterou diváci znají ze sitcomu Comeback nebo seriálu Gympl s (r)učením omezeným.
„Abby je moje první fenka a musím říct, že se z nás staly velké
kamarádky. Po zimě trochu přibrala, má asi dvacet kilo, ale už je lepší počasí, takže nás čekají dlouhé procházky a pořádný trénink. Díky tomu se dostanu do kondice i já,“ říká Dana Batulková.
„Hubert je díky Abby hodně vytrénovaný, má patnáct kilo a je opravdu hodně dlouhý. Doma mu důvěrně říkáme autobus. S Abby vychází Hubert skvěle, je to pro mě velký relax pozorovat je, jací jsou kamarádi. Do divadla pejsky neberu, myslím, že by to Abby ani Huberta nebavilo,“ usmívá se herečka.

Ondřej Brzobohatý: I přes alergii jsou psi součástí mého života

FOTO:  Archiv TV Nova

Herec a muzikant Ondřej Brzobohatý tráví volné chvíle s Goliášem, křížencem vlčáka a labradora. „Nejsem tak vášnivý pejskař, že bych věnoval Goliášovi svůj veškerý volný čas, zároveň je ale pro mě pes přirozenou součástí už odmalička. Vždycky nám po zahradě pobíhal pes,“ prozradil Ondřej, kterého diváci vídají v seriálu Gympl s (r)učením omezeným jako učitele Adama Kábrta, a dodává: „Jsem živoucím důkazem, že alergie na psy nemusí být nutnou překážkou. Už jsem si na ně zkrátka zvykl.“

ZAPOJTE  se do soutěže o nejroztomilejšího domácího MAZLÍČKA!

Čtěte také: 
PRVNÍ VIDEO Marty Jandové s dcerou Maruškou!
Exkluzivně v předpremiéře Ulice: Ema v slzách! Stěhuje se od Liškových
Darina po Výměně: Nežárlím a fyzické tresty jsem zrušila!

Sdílet

Nejnovější videa

Články