Kate a William: Jak by mohlo vypadat jejich dítě?

Kate a William: Jak by mohlo vypadat jejich dítě?
Zdroj: Nova.cz

Je to kluk! Vévodkyně Kate porodila příštího britského krále. Nikdo ale neví, jak miminko vypadá. Pojďte si s námi zaspekulovat nejen nad podobou potomka královského páru, ale i nad možnými potomky dvojic z vašich oblíbených seriálů.

Nejsledovanější pár světa teď v porodnici zažívá nejšťastnější chvíle v životě. Jenže nikdo neví, jak příští král vypadá. My vám proto přinášíme grafickou spekulaci, která kombinuje rysy obou rodičů. Co na chlapečka říkáte?

Nedalo nám to a podobně jsme si zaspekulovali i v případě bezdětných párů ze seriálů Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a Doktoři z Počátků. Hlasujte, čí dítě je nejhezčí:

 

1) Ulice: Libuška a Libor

FOTO:  Nova.cz


I když každý už své dítě (v Liborově případě děti) má, jejich láska je natolik silná, že by mohla vyústit i ve společného potomka. Vždyť ustály Libuščinu závislost i problémy s Eliášem. Čtvrté dítě by tak pro ně byla další radost. Rozšíří na podzim svoje potomstvo?

FOTO:  Nova.cz

 

2) Ordinace v růžové zahradě 2: Darek a LucieLucie a Darek Vágnerovi si prošli velmi těžkým obdobím kvůli Darkově sestře Lee. Ta totiž chtěla získat dcerku Lucie Gitu (z jejího prvního manželství) jen pro sebe, pak se pokusila Lucii zabít a nakonec na ní hodila pokus o vraždu. Manželé i přes nesnáz osudu a hádky vše ustáli. Milují se a dokázali společně překonat i takovéto životní překážky. Nyní si užívají sebe navzájem. Nastal tak u nich ideální čas na to, pořídit si vlastní dítě, ke všemu má-li Darek Gitu moc rád a dohromady se o ni vzroně starají. Dočkáme se v nové sezóně Ordinace v růžové zahradě 2 jejich společné ratolesti?
 

Podívejte se na nejvtipnější internetové reakce na královský porod!

FOTO:  Nova.cz

 

3) Doktoři z Počátků: Ota a Vanda

FOTO:  TV Nova


Ota je charismatický lékař, který v Počátkách pobláznil nejednu ženu. Prozatím si místo po jeho boku obhájila Vanda, která mu nedávno oznámila, že s ním čeká dítě! Ota je z novinky dost rozčarován a zdá se, Vandě moc nevěří. Prozatím se nechce nijak vázat. Jak se s tímto faktem vypořádá, uvidíte v dalších dílech seriálu Doktoři z Počátků. A jak byjejich dítko mohlo vypadat? Podívejte se.

FOTO:  Nova.cz

 


Filmový příběh Williama a Kate můžete vidět na Voyo.cz


ČTĚTE TAKÉ:

Tajemství porodu Kate: Proč ho tajili pět hodin? Mohou za to komplikace?

Podívejte se, jak by mohl vypadat syn Williama a Kate

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady